ترامپ به رشوه دادن اعتراف کرده است

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از رویترز، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور رشوه دهی را در پرونده رسوایی اوکراین پذیرفته است.

ترامپ به رشوه دادن اعتراف کرده است

سخنان رئیس مجلس نمایندگان در حالی بیان شد که رشوه خواری در قانون اساسی آمریکا یکی از تخلفاتی است که براساس آن می توان رئیس جمهور را استیضاح کرد.

نانسی پلوسی در یک نشست خبری گفت: رشوه این است که کمک نظامی به اوکراین را در ازای اعلام علنی تحقیق جعلی درباره انتخابات متوقف و یا اعطا کنید. این رشوه دهی است.

رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده در حالی این سخنان را بیان نمود که اولین جلسه استماع شاهدان در پرونده تحقیق برای استیضاح دونالد ترامپ روز چهارشنبه برگزار گشت.

پلوسی افزود: آنچه رئیس جمهوری پذیرفته است و آن را عالی می داند از نظر من کاملا غلط است. این رشوه دهی است.

مجلس نمایندگان آمریکا در حال تحقیق درباره احتمال سوءاستفاده دونالد ترامپ از قدرت شخصی خود در رابطه با اوکراین است. اعضای دموکرات این مجلس بر این باور هستند که رئیس جمهوری کمک 391 میلیون دلاری مصوب کنگره به اوکراین را منوط به انجام تحقیقات درباره جو بایدن از سوی اوکراین کرده بود.

جو بایدن، معاون باراک اوباما در دوران ریاست جمهوری وی یکی از نامزدهای پیشتاز حزب دموکرات برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 است.

دونالد ترامپ ارتکاب هرگونه تخلف در رابطه با اوکراین را رد کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ به رشوه دادن اعتراف کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به رشوه دادن اعتراف کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید