تیته: ترامپ باید بداند برزیل 5 بار قهرمان جام جهانی گردیده است

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل پاسخ اظهارات رئیس جمهور آمریکا را داد.

تیته: ترامپ باید بداند برزیل 5 بار قهرمان جام جهانی گردیده است

به گزارش خبرنگاران, پس از شوخی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درخصوص فوتبال برزیل سرمربی سلسائو پاسخ ترامپ را داد. رئیس جمهور آمریکا در دیدار با اینفانتینو رئیس فیفا, با حذف برزیل از جام جهانی شوخی کرد و در مواجهه با پرسش یک خبرنگار برزیلی گفت: فوتبال کشور شما اخیراٌ دچار مشکل گردیده است!

تیته سرمربی تیم ملی برزیل در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل السالوادور در واکنش به این صحبت گفت: پاسخ من به ترامپ این است که ما پنج قهرمانی جام جهانی داریم. از نظر تاریخی بهتر است او این را بداند!

با توجه به اینکه نیمار در صورت اینکه در بازی مقابل برزیل به میدان برود به رکورد 92 بازی ملی پله اسطوره فوتبال برزیل می رسد. نیمار اکنون با 58 گل ملی, دومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی برزیل پس از پله است. سرمربی تیم ملی برزیل در این خصوص و نیز درمورد نقدها مطرح گردیده علیه نیمار گفت: همه رکوردها مهم هستند. فکر می کنم ورزشکاران به دنبال کسب رکورد هستند و این عامل باعث شناخته شدن آنها می گردد. شناخته شدن, رشد کردن, ستاره بودن و مهارت داشتن گناه نیست. فهمیدن اشتباهات, بخشی از پیشرفت است. من از کسی دفاع نمی کنم, بلکه این فرصت را به بازیکنان می دهم که رشد نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیته: ترامپ باید بداند برزیل 5 بار قهرمان جام جهانی گردیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیته: ترامپ باید بداند برزیل 5 بار قهرمان جام جهانی گردیده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید