رویترز: نتیجه انتخابات ایران روابط پرتنش ایران با آمریکا را تغییر نمی دهد

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، خبرگزاری انگلیسی در گزارشی درباره انتخابات مجلس ایران نوشت: برگزاری این انتخابات نوعی همه پرسی در زمینه نحوه مدیریت بحران های سیاسی و مالی است.

رویترز: نتیجه انتخابات ایران روابط پرتنش ایران با آمریکا را تغییر نمی دهد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بلاگ پو، خبرگزاری انگلیسی رویترز به انتخابات ایران از دریچه روابط میان تهران و واشنگتن و همچنین تنش های اخیر میان این دو کشور پرداخته است.

رویترز نوشت: انتخابات پارلمانی ایران امروز آدینه در حال برگزاری است، انتخاباتی که انتظار نمی رود نتیجه آن بر روابط پرتنش ایران با آمریکا تاثیر بگذارد. اشاره این خبرگزاری به پیروزی احتمالی چهره هایی است که مخالف هرگونه مذاکره یا برقراری هرگونه رابطه با ایالات متحده آمریکا هستند.

این گزارش در ادامه گفته، تصاحب مجلس ایران توسط اصولگرایان (که رویترز از عبارت تندرو ها استفاده نموده است) باعث تضعیف جناح رقیب و حتی چهره های اصولگرایی خواهد شد که حامی روابط بیشتر ایران با نظام بین الملل هستند.

این گزارش افزود، کسب کرسی های بیشتر مجلس توسط محافظه کاران به آن ها در انتخابات ریاست جمهوری 2021 نیز یاری زیادی خواهد نمود.

خبرگزاری رویترز در خاتمه نوشت: با افزایش فشار ها علیه ایران در سطح جهانی و همچنین مسائل مالی در داخل، انتخابات پارلمانی ایران یک همه پرسی درباره نحوه مدیریت بحران های سیاسی و مالی رهبران ایران به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویترز: نتیجه انتخابات ایران روابط پرتنش ایران با آمریکا را تغییر نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویترز: نتیجه انتخابات ایران روابط پرتنش ایران با آمریکا را تغییر نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید