فعالیت همزمان مارادونا به عنوان رئیس باشگاه بلاروسی و سرمربی تیم مکزیکی

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، وکیل دیگه گو مارادونا می گوید که این اسطوره آرژانتینی به صورت همزمان رئیس باشگاه دینامو برست بلاروس و سرمربی تیم دورادوس مکزیک خواهد بود.

فعالیت همزمان مارادونا به عنوان رئیس باشگاه بلاروسی و سرمربی تیم مکزیکی

به گزارش وبلاگ بلاگ پو و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، ماتیاس مورلا گفت: دیه گو مارادونا در باشگاه دینامو برست بلاروس به عنوان رئیس کارش را همچنان ادامه خواهد داد و همزمان سرمربی تیم دورادوس مکزیک نیز است. ما امروز راهی مکزیک می شویم تا معرفی رسمی مارادونا صورت پذیرد. او از بازگشت به کار سرمربیگری خوشحال است و آن را چالش جدیدی برای خود می داند.

زانکا اینسونسا، رئیس باشگاه دسته دومی دورادوس مکزیک نیز در صفحه شخصی خود آورده است: متقاعد کردن مارادونا به عقد قرارداد آسان تر از آن بود که انتظارش را داشتیم. او از انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم دورادوس بسیار خوشحال است.

این قرارداد در حالی رسانه ای شد که مارادونا ماه می 2018 قرارداد سه ساله با باشگاه دینامو برست بلاروس منعقد کرد که بر این اساس ریاست باشگاه و تدوین برنامه های استراتژیک را بر عهده خواهد داشت. مارادونا پس از انتها جام دنیای 2018 روسیه در ماه ژوئیه با پرواز مستقیم راهی شهر برست در بلاروس شد و برای نخستین بار از نزدیک شاهد بازی دینامو در لیگ برتر این کشور بود.

اولگا خیزینکووا، مدیر رسانه ای باشگاه دینامو برست بلاروس در واکنش به رسانه ای شدن قرارداد مارادونا با تیم مکزیکی به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: با توجه به اخبار گسترده عقد قراردادش با تیم مکزیکی در رسانه های دنیا درخواستی را به مارادونا فرستادیم. هنوز باشگاه دینامو برست بلاروس پاسخی در این رابطه دریافت نکرده است. اختلاف زمانی زیادی با آمریکای لاتین داریم و انتظار ما این است تا انتها امشب به وقت بلاروس پاسخ مارادونا دریافت گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فعالیت همزمان مارادونا به عنوان رئیس باشگاه بلاروسی و سرمربی تیم مکزیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت همزمان مارادونا به عنوان رئیس باشگاه بلاروسی و سرمربی تیم مکزیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید