موافقت تیم های لیگ برتر انگلیس با شروع تمرینات همراه با تماس

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، باشگاه های لیگ برتر انگلیس به شروع تمرینات همراه با تماس رأی دادند.

موافقت تیم های لیگ برتر انگلیس با شروع تمرینات همراه با تماس

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، تمامی 20 باشگاه لیگ برتر انگلیس به آغاز تمرینات همراه با تماس رأی دادند تا گام مهمی در جهت ازسرگیری بازی های باقی مانده فصل جاری لیگ برتر انگلیس بردارند. مسابقات لیگ برتر انگلیس از تاریخ 13 مارس (23 اسفند) در نتیجه شیوع ویروس کرونا در این کشور به حالت تعلیق در آمده است و مسئولان برگزاری این رقابت ها در اندیشه از سرگرفتن این رقابت ها از ماه آینده میلادی (ژوئن) هستند، هر چند هنوز زمان دقیق برگزاری این بازی ها معین نیست.

در بیانیه لیگ برتر انگلیس آمده است: سهامداران لیگ برتر انگلیس، امروز (چهارشنبه) به اتفاق آرا رأی دادند تا تمرینات همراه با تماس را از سربگیرند و گامی دیگر برای آغاز مجدد فصل جاری لیگ برتر در صورت ایمن بودن شرایط برای انجام این کار، بردارند. تیم ها حال قادر هستند تا به صورت گروهی تمرین نمایند و در نبردهای تن به تن شرکت نمایند، هر چند تماس های غیرضروری باید به حداقل برسد. اولویت لیگ برتر، سلامت و تندرستی تمامی شرکت نمایندگان در این مسابقات است.

در ادامه این بیانیه آمده است:پروتکل های پزشکی به طور دقیق انجام خواهد شد تا اطمینان حاصل گردد که زمین تمرین امن ترین محیط ممکن است و بازیکنان و کارکنان نیز همچنان دو بار در هفته تست کرونا خواهند داد. اجرای مرحله دوم از پروتکل بازگشت به تمرینات پس از مشورت با باشگاه ها، بازیکنان، سرمربی ها،اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای و اتحادیه مربیان لیگ و دولت مورد توافق نهاده شد. مذاکرات هم برای از سرگیری بازی های باقی مانده فصل جاری در جریان است.

در ایتالیا هم تیم ها تمرینات همراه با تماس خود را آغاز نموده اند و فردا (پنجشنبه) معین خواهد شد که بازی های باقی مانده فصل جاری از چه زمانی می تواند آغاز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "موافقت تیم های لیگ برتر انگلیس با شروع تمرینات همراه با تماس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت تیم های لیگ برتر انگلیس با شروع تمرینات همراه با تماس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید