هشدار رئیس پلیس فتای قم نسبت به ازدواج های چت رومی

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، رئیس پلیس فتای قم نسبت به ازدواج های ناموفق به وسیله فضای چت رومی اینترنت هشدار داد.

هشدار رئیس پلیس فتای قم نسبت به ازدواج های چت رومی

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از ایسنا سرهنگ علی موالی امروز، 28 آذر در جمع وبلاگ بلاگ پو با اشاره به معایب و پیامدهای منفی چت روم ها گفت: یکی از مسائل و آسیب های مربوط به این اتاق های گفت وگوی مجازی، افزایش دوستی ها و ازدواج های اینترنتی است که جوانان را تهدید نموده و اغلب به ازدواج های ناموفق می انجامد.

وی در مورد محیط چت روم ها اظهارکرد: یکی دیگر از مسائلی که امروز جامعه به آن دچار شده و در حال افزایش است دوستی ها و ازدواج ها به وسیله اینترنت است و متأسفانه تعدادی از افراد با هدف فریب وارد محیط چت روم شده و از اطلاعات شخصی و محرمانه کاربران سوء استفاده می نمایند.

وی اضافه نمود: افراد کلاهبردار با اهداف سوء و با نام کاربری و اطلاعات کذب و جذاب وارد این محیط شده و با هدف کلاهبرداری و برقراری ارتباط با سایر کاربران چت روم ها، اعتماد طرف مقابل را به دست آورده و با دستیابی به اطلاعات شخصی آنها، اقدام به اخاذی می نمایند.

رئیس پلیس فتا استان قم با توجه به این که امنیت حریم خصوصی بسیار مهم است از کاربران فضای مجازی خواست، از قرار دادن تصاویر خصوصی و خانوادگی در شبکه های اجتماعی اجتناب نمایند و در استفاده از شبکه های اجتماعی با انجام تنظیمات امنیتی، ورود افراد غیر را به اطلاعات شخصی شان مسدود نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار رئیس پلیس فتای قم نسبت به ازدواج های چت رومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار رئیس پلیس فتای قم نسبت به ازدواج های چت رومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید