هوش برانکو کلید پیروزی پرسپولیس است

جواد منافی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور گفت: من در جریان جزئیات این رای نیستم. اما آنچه معین است پرسپولیس می خواست بازی کند و استقلال حاضر نشد به میدان برود. قهرمانی برای پرسپولیس است و باید به طرفداران و بازیکنان این تیم تبریک گفت.

هوش برانکو کلید پیروزی پرسپولیس است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عدم دعوت از بازیکنان پرسپولیس در اردوی تیم ملی برای بازی دوستانه مقابل ازبکستان گفت: سرمربی تصمیم گیرنده اصلی است. اگر تیم ملی نتواند موفق گردد او باید به عنوان نفر اول پاسخگو باشد. کی روش بهتر از هرکس می داند چه کسانی را به تیم ملی دعوت کند. با این حال انتظارات طرفداران از لیست تیم ملی چیز دیگری بود. از بهترین تیم باشگاهی فوتبال ایران که چند سالی است کسی نمی تواند قهرمانی را از او بگیرد تنها یک نماینده در اردوی تیم ملی است. در صورتی که به نظرم چندنفر می توانستند در این لیست حاضر شوند. فکر می کنم در اردوهای بعدی تیم ملی بازیکنان بیشتری حضور داشته باشند.

وی در ادامه درباره بازی های فشرده پرسپولیس در اواخر شهریورماه توضیح داد: پرسپولیس باید نساجی را در تهران شکست دهد تا با روحیه بالا به مصاف الدحیل قطر برود. محرومیت این تیم از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی باعث گردیده است تا کادرفنی دستش خالی بماند و نتواند تغییرات عمده ایجاد کند. به هرحال من فکر می کنم هوش و تجربه برانکو ایوانکوویچ باعث گردد تا این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد. پرسپولیس در لیگ برتر هم پتانسیل هت تریک قهرمانی را دارد. بازیکنان این تیم به مرز پختگی رسیده اند و قطعا با اضافه شدن بازیکنان مدنظرشان در نیم فصل دوم خواهند توانست بازی های قدرتمندانه ای را به نمایش بگذارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هوش برانکو کلید پیروزی پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش برانکو کلید پیروزی پرسپولیس است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید