پیغام ویدیویی رییس فیفا به فدراسیون های عضو، اینفانتینو: بدون خستگی به کار ادامه می دهیم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، رییس فدراسیون بین المللی فوتبال در پیامی ویدیویی به فدراسیون های عضو فیفا گفت: زمانی است که باید با هم کار کنیم، تجربیاتمان را تقسیم کنیم و به یکدیگر یاری کنیم.

پیغام ویدیویی رییس فیفا به فدراسیون های عضو، اینفانتینو: بدون خستگی به کار ادامه می دهیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بلاگ پو، جیانی اینفانتینو در این پیغام گفت:

دوستان عزیز

قبل از هرچیز امیدوارم شما، خانواده هایتان و دوستانتان خوب و سالم باشید.حتی اگر دور از هم باشیم اما یک تیم می مانیم و از آنهایی که در این دوران سخت رنج می برند به صورت متحد حمایت می کنیم.

پیرو آخرین پیغامم، ضمن تشکر از شورای فیفا بخاطر فعالیت هایشان در دو ماه گذشته، می خواهم از این فرصت استفاده کنم و شما را از فعالیت های اجرا شده در فیفا آگاه کنم.

همانطور که توصیه های پزشکی را ملاحظه نموده اید باید جهت ازسرگیری مسابقات از برنامه پیروی کنیم و مهمترین اصل را در ذهن داشته باشیم، یعنی سلامت بیش از هرچیز دیگری اهمیت دارد.

همچنین این امکان که حال برای 5 تعویض در اختیار دارید با همین هدف درنظرگرفته شده است. حفظ سلامتی، در این باره یعنی سلامتی بازیکنان است. ما باید از سلامت عموم نیز به عنوان یک اولویت محافظت کنیم در حالی که نباید سلامتی بازیکنان، داوران و افرادی که در فعالیت های فوتبالی شرکت می نمایند را فراموش کنیم.

فیفا به تصمیمی که شما با دولت ها و مسئولین سلامت کشورتان اتخاذ می کنید یا خواهید کرد اعتماد دارد. ما امیدواریم که ابزار ارزیابی ریسک سازمان دنیای بهداشت و دستورالعمل های ما به شما در اتخاذ بهترین تصمیم برای اقدام یاری کند.

فوتبال در حال آماده سازی است و شما در کشورهای مختلف در شرف از سرگیری مسابقات هستید.

این امر برای ما و همه فوتبال دوستان در سراسر دنیا امید به آینده به همراه می آورد. اگرچه ما باید درک کنیم و به تصمیمات متفاوت احترام بگذاریم.

به ویژه برای آنهایی که برای حصول اطمینان درباره ازسرگیری به نحوی که برای همه بی خطر باشد احتیاج به وقت بیشتری دارند.

صبوری و درک بخصوص این روزها بسیار مهم است.

من و فیفا از همه شما حمایت می کنیم زیرا یک پاسخ صحیح برای همه موقعیت ها وجود ندارد. هر کشوری وضع متفاوتی دارد. با وجود موقعیت های متفاوت، هیچ کس بهتر از شما بهترین راه فائق آمدن بر این چالش را نمی داند.

فراموش نکنیم که همواره باید جایی برای طرفداران وجود داشته باشد.

باید توجه داشته باشیم در این حین که زمان ازسرگیری را آنالیز می کنیم، باید طرفداران را نیز به استادیوم ها بازگردانیم.

ما بدون خستگی به کار ادامه می دهیم اما با حفظ احترام به سمت فرارفتن از این اقدامات موقت حرکت می کنیم و باید اطمینان حاصل کنیم که طرفداران به شکل مسئولیت پذیرانه و امن به فوتبال بازمیگردند.

دوستان عزیز

زمانی است که باید با هم کار کنیم، تجربیاتمان را تقسیم کنیم و به یکدیگر یاری کنیم.

از راه همبستگی هست که می توانیم راهکار را پیدا کنیم و شکل بهتری از فوتبال را برای آینده بسازیم.

در حال حاضر از سرگیری مسابقات لیگ های برتر اولویت ماست. اما باید تیم های ملی، فوتبال بانوان، لیگ های پایین تر داخلی و فوتبال پایه نیز در نظر گرفته شوند. باید از اتحاد در تمام جنبه های فوتبال مطمئن بشویم و بدانیم که فوتبال در بعد دنیای می تواند از سر گرفته گردد.

این اولویت ماست و برنامه یاری اقتصادی ما نیز از همین اصل و الویت پیروی می نماید. با یک مشورت سازنده که بدنبال منفعت تمام فوتبال است، فیفا سخت کوشش نموده تا یک راهکار مثبت در هفته های پیش رو به شورای فیفا ارائه دهد.

ما در حال راه اندازی سیستمی هستیم که قابل مدیریت است اما همچنین بر اساس احتیاجها طراحی شده است.

می خواهیم که برنامه یاری اقتصادی با عملکردی شفاف، مدرن و کارآمد همراه باشد تا فوتبال بانوان هم گسترده گردد. این یعنی یک ساختار مدیریتی احتیاج است تا از مسئولیت پذیری در چگونگی تخصیص اعتبارات اطمینان حاصل کند.

موضوع خیلی مهم دیگر یعنی تقویم بین المللی مسابقات هست و خوشحالم که از بعضی پیشرفت ها در این زمینه هم خبر بدهم.

با مشورت با دست اندرکاران مختلف در جهت ارائه راهکاری متعادل، احتیاج ها و چالش های همه در نظر گرفته شد.

در بحث های مختلف از مشورت صحبت کردم و اگر شما بتوانید یک عنصر مثبت از این موقعیت پیدا کنید این است که فوتبال بدون شک از یک کانال فعال و سالم برای تبادل نظر و بحث درباره تمام جنبه ها ساخته شده است.

چندی پیش گفتم که امروز فرصتی است تا یک قدم به عقب بازگردیم و تفکر کنیم. خوشحالم که دیدم بعضی مدیران و حتی بازیکنان و مریبان فوتبال جلو آمدند و دیدگاه هایشان را ابراز کردند.

من هم مباحثه های خوبی با خیلی از شما داشتم.

حال برای ادامه این همکاری در هم فکری، در حال برنامه ریزی بحث های آنلاین هستیم تا مطمئن شویم که صدای همه شما و دیگر دست اندرکاران مهم شنیده میگردد.

قبلا هم معتقد بودم که آینده با بحث کردن دیدگاه ها با شما فدراسیون های عضو شکل می گیرد چون شما فیفا هستید و ما نمی توانیم تصمیمات را در جلسات پشت درب های بسته با گروه های کوچک بگیریم.

زمان اینها تمام شده و حال نوبت شماست و ما می خواهیم که نظرات و دیدگاه های شما را در موضوعات مهم بشنویم، مثل تقویم بین المللی مسابقات.

چطور باید این تعداد بالای مسابقات را با بازیکنان سطح بالا مدیریت کنیم؟

یک بازیکن می تواند چند بازی در یک فصل انجام دهد؟

چطور باید مسابقات ما در آینده سازماندهی شوند؟

در سطح فیفا و در سطح ملی چطور می توانیم هماهنگی بهتری بین تقویم و مسابقات را بین قاره ها ایجاد کنیم؟

از لحاظ اقتصادی و یاری های اقتصادی هم در موضوعات گسترده ای از حقوق ها تا هزینه های جابجایی و مکانیسم های اقتصادیاتی تا تعهدات مراجع حاکم، برگزارنمایندگان مسابقات و باشگاه برای ذخیره سازی سود مشارکت که می تواند یاریی برای احتیاجهای ما در چنین زمانی باشد پیشنهادات جالبی دریافت کردیم.

من شخصاً فرایند شفاف و سختگیرانه تری بر مقررات اقتصادی را توصیه می کنم.

یعنی اعمال شفافیت کامل و اصول مدیریتی.تنها در جابجایی به اینها محدود نباشید بلکه در تمام اکوسیستم فوتبال اعمال کنید.

فیفا در حال اجرا کارهای بسیاری در این زمینه بوده است اگرچه با چالش هایی هم رو به رو بوده ایم تا به این مدیریت دنیای در این ورزش برسیم.

دوستان عزیز

ما به حمایت و تعهد کامل شما برای رفتن به سطح بعدی مدیریت مطلوب در دنیا فوتبال احتیاج داریم. من فکر می کنم که این موضوع و دیگر اقدامات، پروژه ها و نظرات در تمام سطوح باید مورد بحث قرار بگیرند.

می دانم که اینها بحث هایی را جرقه می زنند اما مباحثات همواره سالم هستند و ما باید همه با هم در حالی که در این دوره سخت کنار هم هستیم درباره آنها صحبت کنیم.

لطفا مراقب خودتان، خانواده هایتان و دوستانتان باشید.

با هم برای فوتبالی بهتر کار کنیم چون با هم می توانیم برنده باشیم.

با تشکر

جیانی اینفانتینو

رئیس فیفا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیغام ویدیویی رییس فیفا به فدراسیون های عضو، اینفانتینو: بدون خستگی به کار ادامه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام ویدیویی رییس فیفا به فدراسیون های عضو، اینفانتینو: بدون خستگی به کار ادامه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید