کدام مسئولان دولتی تهران کرونایی شدند؟

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، کرونا، ویروسی است که برایش وزیر، نماینده مجلس، فعال سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا و خلاصه فقیر و ثروتمند تفاوتی ندارد و در این راستا، شماری از مسئولان دولتی در استان تهران نیز به ویروس کرونا مبتلا شدند.

کدام مسئولان دولتی تهران کرونایی شدند؟

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از فارس، شکرالله حسن بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی و غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران از مسؤولانی دولتی بودند که کرونایی شدند و پس از دوران قرنطینه به کار بازگشتند.

از دیگر مسؤولان کرونایی در استانداری تهران می توان به جمال زنگیشه، مدیرکل بازرسی و همچنین محمد کرم محمدی، مدیرکل امنیتی اشاره نمود که بر اساس گزارش ها مدیرکل امنیتی استانداری در قرنطینه نهاده شده است.

البته در اسفندماه سال گذشته اخباری مبنی بر ابتلای محسنی بندپی، استاندار تهران به ویروس کرونا منتشر شد که بلافاصله توسط روابط عمومی استانداری تهران تکذیب شد.

اما در شهرستان های استان تهران نیز، آزمایش ابتلای مسعود مرسل پور، فرماندار شهرستان اسلامشهر به ویروس کرونا مثبت اعلام شد و وی با توجه به سابقه جانبازی که داشت در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه نهاده شد؛ فرماندار شهرستان اسلامشهر پس از طی شدن فرایند درمان و بهبود نسبی به قرنطینه خانگی منتقل شد تا فرایند درمان خود را تکمیل کند و این روزها به فرمانداری بازگشته است.

از دیگر مسؤولانی که در استان تهران به ویروس کرونا مبتلا شد و متاسفانه به دلیل داشتن بیماری زمینه ای جان خود را از دست داد، حجت الله حسن زاده معاون جوان سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان فیروزکوه بود؛ خوشبختانه هنوز گزارش هایی در مورد ابتلای دیگر مسؤولان دستگاه ها و نهادها در استان تهران به کرونا وجود ندارد.

بی شک کرونا، ویروسی است که برایش وزیر، نماینده مجلس، عضو شورای شهر، پزشک، پرستار، فعال سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا و خلاصه فقیر و ثروتمند تفاوتی ندارد و ممکن است هر فردی را مبتلا کند؛ کما اینکه بعد از ورود به ایران هم افراد زیادی از جمله نمایندگان و وزرا مبتلا شدند.

اما در این زمینه، می توان با رعایت اصول بهداشتی و انجام پیشگیری های لازم آن را شکست داد؛ خودداری از ترددهای غیر ضروری، عدم حضور در تجمعات و قرنطینه خانگی از جمله مواردی است که باید مورد توجه شهفرایندان قرار گیرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کدام مسئولان دولتی تهران کرونایی شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام مسئولان دولتی تهران کرونایی شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید