کرونا ، اعلام بالاترین سطح هشدار در کربلا

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، استاندار کربلا در پی اقدامات پیشگیرانه برای شیوع بیشتر کرونا از اعلام بالاترین سطح هشدار در این استان اطلاع داد.

کرونا ، اعلام بالاترین سطح هشدار در کربلا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بلاگ پو، نصیف الخطابی استاندار کربلا، امروز پنجشنبه حالت بالاترین هشدار بهداشتی را در استان اظهار داشت تا از شیوع گسترده این بیماری جلوگیری گردد.

به گزارش وبگاه خبری شبکه السومریه، استاندار کربلا همچنین از استفاده از نیروهای امنیتی اطلاع داد و گفت، نیروهای امنیتی با هر کس که قانون منع تردد را نقض کند، برخورد و او را مؤاخذه خواهند کرد.

الخطابی به شبکه السومریه گفت، ما در استان حالت بالاترین هشدار را اعلام نموده ایم. نیروهای امنیتی از بامداد امروز پنجشنبه هر کس را که منع آمد و شد را نقض کند، بازخواست خواهند کرد.

به گفته استاندار کربلا، جریمه نقض قانون منع تردد در سطح استان کربلا ممکن است تا یک ماه حبس هم برسد.

روز گذشته ائتلاف سیاسی الفتح عراق خواهان اعلام آماده باش عمومی جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا در عراق شد و اظهار داشت که تمام امکانات خود را برای مبارزه با کرونا در اختیار مسئولان عراقی می گذارد.

طبق اعلام وزارت بهداشت عراق، تا سه شنبه شب گذشته 24 مارس حدود پنجاه نفر دیگر به مبتلایان در این کشور اضافه شده و شمار کلی مبتلاها در سراسر عراق به 266 نفر رسید که 23 نفرشان درگذشته و 57 نفرشان بهبود یافته اند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "کرونا ، اعلام بالاترین سطح هشدار در کربلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ، اعلام بالاترین سطح هشدار در کربلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید