کرونا عرضه محصول جدید فراری را به تاخیر انداخت

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، سریع ترین و قدرتمندترین محصول خودروسازی فراری در ماه ژوییه فراوری نخواهد شد.

کرونا عرضه محصول جدید فراری را به تاخیر انداخت

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از اتوکار، همه گیری کرونا در دنیا بر روی خط فراوری بیشتر خودروسازان مطرح دنیای تاثیر منفی گذاشته و فراری نیز اعلام نموده است عرضه جدیدترین محصول این شرکت به نام اس اف 90 استرادیل به دلیل مسائل ایجادشده به تعویق خواهد افتاد.

این محصول یکی از نخستین سری خودروهای فراوری شده هیبریدی توسط فراری خواهد بود و اخلال در زنجیره فراوری باعث خواهد شد خریداران این خودرو مجبور شوند دست کم تا انتها سال برای دریافت خودروی خود صبر نمایند. خودروی استرادیل با توجه به آن که بیش از 2000 قطعه آن در خارج از کارخانه فراری تامین می گردد بیش از سایر محصولات این شرکت تحت تاثیر قرار گرفته است.

لوییس کامیلری- مدیرعامل فراری در تماس با شماری از سرمایه گذاران این پروژه به آن ها اطلاع داده است که تاخیر در فراوری و عرضه این محصول اجتناب ناپذیر است: ما تقریبا مطمین بودیم که این محصول در سه ماهه چهارم به دست مشتریان برسد اما ناچار به تغییر در زمان بندی خود شده ایم.

در ماه مارس فراری فراوری کلیه خودروها در کارخانه های مودنا و مارانلو را متوقف کرد که در نتیجه این اقدام، فراوریات این خودروسازی در سه ماهه دوم سال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 48 درصد ریزش کرد. میزان درآمدهای این شرکت نیز طی همین بازه زمانی با کاهشی محسوس نسبت به سال قبل به 516 میلیون پوند رسید که 42 درصد کاهش نشان می دهد.

فراری استرادیل می سال قبل رونمایی شد و سریع ترین و قدرتمندترین خودرویی است که تا به امروز توسط این خودروساز فراوری شده است. باتری های لیتیومی این خودرو آن را قادر خواهند ساخت تا 16 مایل مسافت را با سرعت 84 مایل بر ساعت طی کند.

این خودرو دارای سه پیشرانه است که دو تای آن ها در جلو و یکی نیز در عقب قرار گرفته است تا به بهترین نحو ممکن، نیرو را بین چهار چرخ خودرو توزیع نمایند. خودرو قادر است تا در 2.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن نیز چیزی در حدود 370 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

استرادیل همچنین یکی از گران ترین محصولات فراری نیز خواهد بود و خریداران آن باید مبلغی حدود 400 هزار پوند برای آن هزینه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرونا عرضه محصول جدید فراری را به تاخیر انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا عرضه محصول جدید فراری را به تاخیر انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید