اعلام نام 6 وزنه بردار دوپینگی از سوی IWF

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، کمیته بررسی مواد دوپینگ (AAF) فدراسیون جهانی وزنه برداری لیست شش وزنه برداری که دوپینگ آنها مثبت شده است vh منتشر کرد ;i در بین این افراد مدال آور نقره مسابقات اروپایی از رومانی و وزنه بردارانی از روسیه و اوکراین وجود دارند.

اعلام نام 6 وزنه بردار دوپینگی از سوی IWF

به گزارش وبلاگ بلاگ پو و به نقل از سایت Inside the games، فدراسیون جهانی وزنه برداری نام شش وزنه بردار دوپینگی دیگر را گفت.

مونیکا سونتا سنگری از رومانی که در وزن 48 - کیلوگرم زنان مسابقه می دهد و در بازی های قهرمانی اروپا مدال نقره کسب کرده بود، در این لیست است.

نام نیکولای پانایوتیدی از روسیه و ایگور اوبوکوف و آلونا شوکوپلیاس از اوکراین نیز در این لیست است.

روسیه و اوکراین عضو 9 کشوری هستند که به دلیل تعداد دوپینگ های زیاد از سوی فدراسیون جهانی محروم شدند. این دو کشور مسابقات قهرمانی جهان 2017 را از دست دادند.

دیگر وزنه برداری که در لیست شش نفره است، ساپاترا کائو کونگ از تایلند است که در مسابقات قهرمانی جهان آناهیم در وزن 53 کیلوگرم زنان چهارم شده بود.

وزنه بردار دیگر لیست، لورا ینیرت از ونزوئلا است.

کمیته بین المللی المپیک اوایل این ماه گفت که هنوز تعیین نیست وزنه برداری در مسابقات المپیک 2024 حضور داشته باشد ، زیرا باید تکلیف دوپینگ گسترده در این ورزش تعیین شود و راهکارهای فدراسیون جهانی برای مبارزه با دوپینگ عملی شود.

قرار است که فدراسیون جهانی وزنه برداری در ماه ژوئن 2018 دوباره گزارشی از عملکردهای خود در این زمینه به IOC ارائه دهد.

یکی از درخواست های IOC از IWF برخورد با کشورهایی است که دوپینگ گسترده در وزنه برداری دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام نام 6 وزنه بردار دوپینگی از سوی IWF" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نام 6 وزنه بردار دوپینگی از سوی IWF"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید