قهرمان المپیک به آسیایی نمی رود، رستمی: خبری از حمایت نیست

قهرمان وزنه برداری المپیک گفت، در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نمی کند. او می گوید به او قول حمایت داده شده بود اما هنوز چیزی دریافت نکرده است.

قهرمان المپیک به آسیایی نمی رود، رستمی: خبری از حمایت نیست

کیانوش رستمی در گفت وگو با خبرنگاران درباره ی انصراف خود از حضور در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا 2019 اعلام کرد: من ان شاءالله برای قهرمانی دنیا آماده می شوم. من دارم به طور جدی تمریناتم را انجام می دهم تا برای المپیک آماده شوم اما در این مدت به من رسیدگی نشده و من ماشین زیر پایم را فروختم برای اینکه به خودم برسم. من انتظار داشتم از طرف، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون به من یاری اقتصادی گردد. زمانی که قرار شد من استارت کارم را بزنم این قول به من داده شد اما من هنوز چیزی دریافت نکردم تا با شرایط حرفه ای تر جلو بروم و با خیال راحت کار کنم. این مسئله آن قدر به من فشار وارد کرد که نتوانم به مسابقات قهرمانی آسیا بروم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که شرایط بدنی و رکوردی او برای قهرمانی آسیا به چه صورت بود، تاکید نمود: شرایط بدنی من خدا را شکر خیلی بهتر شده و رکوردهایم هم نسبت به قبل بالاتر آمده است و روز به روز دارم بهتر می شوم. تمام هدفم این است در مسابقات قهرمانی دنیا بتوانم به گونه ای ظاهر شوم که مردم انتظار دارند.

رستمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تصمیم مبنی بر نرفتن به قهرمانی آسیا را به فدراسیون اطلاع داده است، گفت: بله. من مدتی پیش با فدراسیون صحبت کردم و گفتم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نمی کنم و عنوان کردند اشکالی ندارد و نفرات دیگری دارند که اعزام نمایند.

وزنه بردار دسته 96 کیلوگرم ایران در پاسخ به این پرسش آیا در جلسه ای که با رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون داشت در خصوص اینکه به او یاری اقتصادی گردد صحبت شده بود، توضیح داد: صحبت شد که کمیته ملی المپیک به یاری فدراسیون بیاید و در نهایت به من یاری گردد و قول هایی داده شد که با خیال راحت کارم را انجام دهم. اما الان با رئیس فدراسیون صحبت می کنم می گوید شرایط خود فدراسیون هم خوب نیست. با رئیس کمیته ملی المپیک هم صحبت نموده ام و قرار شد انجام گردد اما هنوز خبری نشده است. من هزینه تغذیه، ماساژور و کارهای پزشکی دارم پرداخت می کنم اما حتی یک هزارتومانی هم دریافت ننموده ام. من با رئیس کمیته ملی المپیک صحبت می کنم، خیلی محترمانه با من صحبت می نماید و پاسخ تلفن هایم را می دهد و از این بابت از او سپاسگزارم. چیزی که از آقای صالحی امیری دیدم این است که با عشق کار می نماید اما مسئله این است که من هنوز چیزی دریافت ننموده ام.

رستمی در خصوص اینکه فکر نمی نماید شاید می خواهند او به تهران بیاید و آنجا تمرین کند، گفت: مگر من در تهران تمرین نمی کردم آیا به من رسیدگی شد؟ من خیلی دوست دارم این اتفاق بیفتد و جلسه ای دیگر بگذاریم و در خصوص این مسائل صحبت کنیم. من می خواهم کارهایم در زمان بندی خودش انجام گردد نه اینکه الان چیزی می خواهم شش ماه دیگر جواب بگیرم. من مدال طلای المپیک می خواهم و مطمئن باشید زمانی که طلای المپیک را بخواهم هیچ کسی جلو دارم نیست.

وی ادامه داد: چند سال است همه نوع فشار و سختی را تحمل نموده ام و در دسته 85 کیلوگرم بهترین بودم. الان هم به دسته 96 کیلوگرم آمده ام و قهرمان بزرگی به نام سهراب مرادی پیش رو دارم. کوشش مان این است که برادرانه و محبت آمیز تمرینات را انجام دهیم و بتوانیم بهترین مدال را بگیریم. شک نکنید من برای خودم بهترین عنوان را می خواهم و سالیان سال است دارم در این راه زجر می کشم و این توانایی را در خودم می بینم که چیزی را می خواهم به دست آورم، حتی اگر زیر زمین هم باشد آن را به دست خواهم آورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قهرمان المپیک به آسیایی نمی رود، رستمی: خبری از حمایت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان المپیک به آسیایی نمی رود، رستمی: خبری از حمایت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید