آنالیز ادعای عجیب استقلالی ها؛ پرسپولیس بیشتر استراحت می نماید؟

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، اعتراضات به پرسپولیس در لیگ هر روز بیشتر و بیشتر می گردد. این در حالی است که برخی از این اعتراضات درست نیست و مربیان و مسئولان تیم ها مسائلی را مطرح می نمایند که واقعیت ندارد. در این فصل از لیگ برتر اعتراض کردن و متهم کردن تیم های دیگر و مصاحبه های کادرفنی علیه بقیه تیم ها بیشتر از بقیه فصل هاست و به نظر می رسد که عدم حضور تماشاگران هم در بیشتر شدن تنش ها در داخل بازی نقش داشته. تنش هایی که بعد از بازی به خارج از زمین هم کشیده می گردد و باعث بیشتر شدن حاشیه های لیگ برتر شده است.

آنالیز ادعای عجیب استقلالی ها؛ پرسپولیس بیشتر استراحت می نماید؟

پرسپولیس در این میان بیش از بقیه تیم ها مورد اتهام و اعتراضات قرار گرفته و از هر موضوع درست و یا نادرستی برای انتقاد از این تیم استفاده شده است. آخرین بحثی که در خصوص پرسپولیس مطرح شده توسط سرپرست استقلال بوده. پرویز مظلومی در آخرین مصاحبه اش به برنامه ریزی سازمان لیگ اعتراض نموده و ادعا داشته که پرسپولیس با وجود داشتن بازی های عقب افتاده زمان استراحت بیشتری از استقلالی ها دارد.

او در این مورد گفت: الان پرسپولیس در جدول دو بازی کمتر از تیم ما و سایر تیم ها دارد، اما برنامه ریزی سازمان لیگ به گونه ای است که این تیم هفته ای یک بازی انجام می دهد و ما هر 5 روز یک بازی و همین سبب اعتراض طرفداران ما و سایر تیم ها شده و اعتقاد دارند عدالت برقرار نمی گردد. ادعای پرویز مظلومی تا چه حد صحت دارد؟

پرسپولیس از ششم بهمن تا اول اسفند 6 بازی باید انجام بدهد. برنامه بازی های قرمز ها به شکل زیر است:

پرسپولیس- آلومینیوم 6 بهمن

پرسپولیس- ماشین سازی 11 بهمن

پرسپولیس- تراکتور 16 بهمن

پرسپولیس- مس رفسنجان 21 بهمن

پرسپولیس- پیکان 26 بهمن

پرسپولیس- گل گهر اول اسفند

براساس این برنامه پرسپولیس هر 5 روز یک بار به مصاف حریفانش می رود و تا اول اسفند با انجام بازی های عقب مانده تعداد بازی هایش به سایر تیم ها می رسد. برنامه استقلال در این چند روز چگونه است؟

استقلال- سایپا 4 بهمن

استقلال- نفت مسجدسلیمان 10 بهمن

استقلال- نساجی 17 بهمن

استقلال سپاهان 25 بهمن

با توجه به دو بازی کمتر استقلال طبیعی است که آن ها با فشردگی کمتر و هر یک هفته یک بار به میدان می فرایند.

براساس این برنامه ریزی معین نیست که اعتراض مظلومی به چه قضیه ای بوده است. احتمالا او به فاصله بازی دو تیم در هفته جاری اعتراض دارد. استقلال در این هفته برای بازی با سایپا پنج روز استراحت داشته و پرسپولیس هفت روز استراحت می نماید و بعد به مصاف آلومینیوم اراک می رود. سرپرست استقلال به نظر می رسد براساس همین یک بازی اعتراضش را مطرح نموده و بقیه برنامه لیگ را با دقت نگاه ننموده است.

اعتراض دیگر مظلومی به زودتر بازی کردن استقلال نسبت به پرسپولیس و اطلاع حریف از نتایج آن ها است. اعتراضی که با توجه به زمان فعلی فصل کمی غیرمنطقی است. زمان انجام بازی ها و همزمانی آن ها بیشتر در هفته های پایانی فصل که شرایط مدعیان قهرمانی و کاندیدا های سقوط تقریبا سروشکل ثابتی پیدا نموده اهمیت پیدا می نماید نه در حال حاضر که جدول هر روز شکل جدیدی پیدا می نماید و چهره مدعیان عوض می گردد.

منبع: فرارو

به "آنالیز ادعای عجیب استقلالی ها؛ پرسپولیس بیشتر استراحت می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز ادعای عجیب استقلالی ها؛ پرسپولیس بیشتر استراحت می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید