تجربه کافی برای میزبانی مسابقات جام تختی را داریم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، محمد حسین محبی در مصاحبه با خبرنگاران با ابراز رضایت از کسب دوباره رقابتهای بین المللی جام تختی گفت: متولیان ورزشی و سیاسی این شهر تجربه خوبی در برگزاری این رویداد بزرگ دارند و مطمئنا سال جاری هم شاهد برگزاری این جام به بهترین شکل در کرمانشاه خواهیم بود.

تجربه کافی برای میزبانی مسابقات جام تختی را داریم

وی توضیح داد: کرمانشاه برای چهارمین بار میزبان جام تختی شده که این موضوع نشان می دهد ما توان و تجربه کافی در برگزاری این مسابقات را داریم و فدراسیون کشتی با همین رویکرد، میزبانی را به ما سپرده است.

محبی ادامه داد: بعد از امضای تفاهم نامه میزبانی جام تختی بین علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، ما رسما کار خود را برای برگزاری این رقابتها شروع کردیم. حامیان اقتصادی به توافقات نهایی با ما رسیده اند و مسئولان سیاسی و شهری کرمانشاه نیز به خوبی با ما هماهنگ هستند.

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه به علاقه استاندار به میزبانی جام تختی اشاره نمود و گفت: با توجه به علاقه و مساعدت هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه برای میزبانی جام تختی، جهت ما برای کسب دوباره این امتیاز و پیشبرد کارها بسیار هموارتر شد. استاندار کرمانشاه علاقه ویژه ای به رشته کشتی دارد و حتی معتقد است می توان بصورت دائمی میزبان این رویداد بین المللی شد.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: امیدوارم سال جاری هم تمام اقدامات و تدارکات برگزاری جام تختی به خوبی مهیا و اجرایی گردد تا کرمانشاه برای چهارمین بار بتواند به بهترین شکل میزبان این رویداد بین المللی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تجربه کافی برای میزبانی مسابقات جام تختی را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه کافی برای میزبانی مسابقات جام تختی را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید