تداوم بارش در سه استان شمالی، گرد و غبار دو استان را در برمی گیرد

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار کرد: بارش باران امروز (29 مرداد) در استان های گیلان، مازندران و گلستان ادامه دارد. از سوی دیگر در استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی وزش باد شدید همراه با گرد و غبار پیش بینی می گردد.

تداوم بارش در سه استان شمالی، گرد و غبار دو استان را در برمی گیرد

احد وظیفه در گفت وگو با وبلاگ بلاگ پو اضافه نمود: در برخی مناطق به خصوص سواحل شرقی دریای خزر، خراسان شمالی و ارتفاعات گلستان بارش باران با رعد و برق همراه خواهد بود.

وی تاکید نمود: امروز(29 مرداد) در مناطقی از شمال غرب کشور رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می گردد. همچنین امروز دریای خزر مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی سه روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می گردد، گفت: این وضعیت از بعد از ظهر امروز و طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه (30 و 31 مرداد) به شکل طوفان گرد و خاک خواهد بود.

به گفته وظیفه از بعد از ظهر امروز و طی فردا و پس فردا (29 تا 31 مرداد) در برخی مناطق خراسان جنوبی نیز وزش باد شدید پیش بینی می گردد که در برخی مناطق این استان به ویژه شرق و جنوب استان منجر به خیزش گرد و خاک خواهد شد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در سرانجام در مورد وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا و پس فردا (30 و 31 مرداد) صاف، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و کمترین دمای تهران طی این دو روز به ترتیب 35 و 21 درجه سانتیگراد و 36 و 24 درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تداوم بارش در سه استان شمالی، گرد و غبار دو استان را در برمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم بارش در سه استان شمالی، گرد و غبار دو استان را در برمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید