حیدری: با جاروجنجال کردن به هیچ تیمی جام نمی دهند، می ترسند با ادامه بازی ها فاصله شان با صدر بیشتر گردد

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی با جاروجنجال و مصاحبه کردن می خواهند به جام برسند اما دستشان کوتاه مانده و خواهد ماند.

حیدری: با جاروجنجال کردن به هیچ تیمی جام نمی دهند، می ترسند با ادامه بازی ها فاصله شان با صدر بیشتر گردد

سپهر حیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بلاگ پو در خصوص اعتراض بعضی مربیان و کارشناسان مبنی بر اینکه نباید در صورت تعطیلی مسابقات لیگ پرسپولیس را قهرمان اعلام نمایند، گفت: قهرمانی های پی در پی پرسپولیس به بعضی ها فشار آورده و آنها ناراحتند از اینکه چهارمین قهرمانی هم در انتظار پرسپولیس است. در حال حاضر فیفا هم تاکید داشته که لیگ ها با برگزاری بازی ها اگرچه با تاخیر به انتها برسد اما رقبای پرسپولیس دنبال این هستند که مسابقات بدون معرفی قهرمان تمام شده و کلا نتایج پاک گردد.

وی گفت: بعضا می بینیم اظهارنظرهای غیر حرفه ای در این مورد شده و صحبت هایی در خصوص قهرمانی های پرسپولیس می گردد که نشان می دهد ناراحتی آنها از چیز دیگری است. رقبا خوب می دانند اگر لیگ ادامه پیدا کند نه تنها به پرسپولیس نزدیک نخواهند شد بلکه فاصله امتیازی شان به 15 و حتی 17 می رسد؛ به این دلیل که پرسپولیس بازی های سخت خود را با تیم های بالای جدول انجام داده و با تیم های میانه و انتهای جدول مسابقه دارد. باید به یکسری دوستان گفت با مصاحبه کردن نمی گردد قهرمان شد و بهتر است قبول نمایند تیم شان ضعیف تر از پرسپولیس است. آنها حالا حالاها دست شان از جام کوتاه خواهد ماند.

بازیکن پیشین پرسپولیس با تاکید بر اینکه این تیم در دورانی افت نموده اما باز هم رقبایش به آن نرسیدند، اعلام نمود: هر تیمی حتی اگر رئال و بارسا هم باشند در دوره ای افت می نمایند اما آنها آنقدر قوی بوده و ثبات دارند که در نهایت قهرمان لالیگا یکی از آنها خواهد بود. در ایران اما پرسپولیس رقیبی ندارد و بقیه در نتیجه گیری ثبات ندارند. چون زورشان به پرسپولیس نمی رسد با مصاحبه کردن و جار و جنجال می خواهند موفقیت های این تیم را لوث نمایند.

حیدری اضافه کرد: دوره این شکل عمل کردن دیگر تمام شده و بهتر است رقبا به فکر تقویت تیم شان باشند تا دنبال تعطیلی بازی ها و پاک شدن نتایج. شاید فکر نموده اند در جام رمضان شرکت نموده بودند که حالا دنبال پاک شدن نتایج هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حیدری: با جاروجنجال کردن به هیچ تیمی جام نمی دهند، می ترسند با ادامه بازی ها فاصله شان با صدر بیشتر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: با جاروجنجال کردن به هیچ تیمی جام نمی دهند، می ترسند با ادامه بازی ها فاصله شان با صدر بیشتر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید