خبرنگاران سرنوشت تئاتر پارس در کارگاه تیاتر رادیو نمایش

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، تهران- خبرنگاران- برنامه کارگاه تیاتر رادیو نمایش به سرنوشت تأتر پارس پس از کودتای 28 مرداد سال 1332 می پردازد.

خبرنگاران سرنوشت تئاتر پارس در کارگاه تیاتر رادیو نمایش

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، انسیه شمس اللهی تهیه کننده و نویسنده کارگاه تیاتر ضمن اعلام این مطلب، افزود: تئاتر فرهنگ پس از کودتای 28 مرداد سال 1332 دچار آتش سوزی شد و دوباره با نام تئاتر پارس بازسازی شد و کارش را از سر گرفت.

وی ادامه داد: تا سال 1387 این تئاتر قدیمی که در میراث فرهنگی هم به ثبت رسیده بود به سختی به کارش ادامه می داد اما از آن سال به دلیل مسائل مالی تعطیل شد و حالا گویا دیگر حتی تابلویی هم از آن باقی نمانده و انگار از تئاتر پارس در لاله زار هیچ اثری نیست و به همین دلیل تصمیم گرفتیم این هفته در برنامه کارگاه تیاتر به سرگذشت تئاتر فرهنگ در تاریخ نمایش ایران بپردازیم .

تهیه کننده و نویسنده کارگاه تیاتر خاطرنشان کرد: کارگاه تیاتر رادیو نمایش از این هفته به صورت مجازی برگزار می شود؛ به این صورت که در یک گروه مجازی استاد درس داده و پس از آن هنرجوها هم سوالاتشان را می پرسند و هم به ایفای نقش می پردازند.

کارگاه تیاتربه تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی، کارشناسی و کارگردانی تئاتر بهنود بهلولی و با حضور هنرجویانی همچون سوما زمانی، محمد پیروز اصل، شهرزاد حسنی، ادی احمدی، علیرضا یزدانی، روز پنج شنبه 21 فروردین ماه 99، ساعت 18 از رادیو نمایش پخش می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرنوشت تئاتر پارس در کارگاه تیاتر رادیو نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرنوشت تئاتر پارس در کارگاه تیاتر رادیو نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید