درخواست اعلام منطقه امدادی در 8 شهرستان خوزستان ، اسکان 27 خانوار کارونی در اردوگاه اضطراری

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، خبرنگاران/خوزستان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به شرایط آبگرفتگی و بارندگی در استان گفت: شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان های اهواز، آبادان، کارون، رامهرمز، آغاجاری، هفتکل، خرمشهر و شادگان درخواست اعلام منطقه امدادی کرده اند.

درخواست اعلام منطقه امدادی در 8 شهرستان خوزستان ، اسکان 27 خانوار کارونی در اردوگاه اضطراری

علی پهلوان در گفت و گو با وبلاگ بلاگ پو، با اشاره به آمادگی 20 تیم عملیاتی هلال احمر خوزستان در پی بارندگی های روز دوشنبه اظهار کرد: در پی بارندگی های شدید و آبگرفتگی اغلب شهرستان های خوزستان، هفت تیم عملیاتی در اهواز، چهار تیم عملیاتی در آبادان، دو تیم عملیاتی در خرمشهر، دو تیم عملیاتی در کارون، دو تیم عملیاتی در هفتکل و سه تیم عملیاتی در آغاجاری در حال امدادرسانی به آسیب دیدگان هستند.

وی افزود: 27 خانوار در شهرستان کارون در اردوگاه اضطراری اسکان یافته اند. در آبادان هم دو سالن ورزشی جهت اسکان اضطراری پیش بینی شده اما تا به امروز اسکان در آن انجام نشده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان شرح داد: عوامل هلال احمر در اهواز نیز به بیش از 100 خودروی گرفتار شده در آب امدادرسانی کرده اند.

وی بیان کرد: شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان های اهواز، آبادان، کارون، رامهرمز، آغاجاری، هفتکل، خرمشهر و شادگان درخواست اعلام منطقه امدادی کرده اند تا اقلام مورد نیاز را بین آسیل دیدگان توزیع شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخواست اعلام منطقه امدادی در 8 شهرستان خوزستان ، اسکان 27 خانوار کارونی در اردوگاه اضطراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست اعلام منطقه امدادی در 8 شهرستان خوزستان ، اسکان 27 خانوار کارونی در اردوگاه اضطراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید