راکیتیچ: مسی بهترین است ولی سال جاری سال مودریچ بود

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، هافبک تیم ملی کرواسی به تمجید از هم تیمی خود در تیم ملی این کشور پرداخت و او را شایسته کسب عنوان مرد سال دانست.

راکیتیچ: مسی بهترین است ولی سال جاری سال مودریچ بود

به گزارش وبلاگ بلاگ پو و به نقل از دیلی استار، لوکا مودریچ که اخیرا به عنوان بهترین بازیکن یوفا انتخاب شد، در کنار محمد صلاح و کریستیانو رونالدو نامزدهای بهترین بازیکن سال فیفا هستند و این در حالی است که نام لیونل مسی در این فهرست دیده نمی گردد.

ایوان راکیتیچ در آستانه دیدار کرواسی و اسپانیا با تمجید از مودریچ گفت: فصل هایی وجود دارند که یک بازیکن از بقیه بازیکنان شاخص تر است و این اتفاقی است که در این فصل برای مودریچ رخ داد. برای من مسی همیشه بهترین بازیکن و حتی بهترین بازیکن تاریخ است. اگر 10 نفر را پیدا کنید، 9 نفر همین را می گویند، با این حال سال جاری سال مودریچ بود و شاید خود مسی هم همین عقیده را داشته باشد که مودریچ شایسته دریافت جایزه بهترین بازیکن سال است.

هافبک کرواسی افزود: صادقانه باید بگویم که اگر او جایزه بهترین بازیکن اروپا را به دست آورد، باید چکار کند تا جایزه بهترین بازیکن دنیا را نیز دریافت کند. این را به این خاطر که او دوست و هم تیمی من در تیم ملی است نمی گویم. او فصل درخشانی داشت و شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن سال فیفاست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راکیتیچ: مسی بهترین است ولی سال جاری سال مودریچ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راکیتیچ: مسی بهترین است ولی سال جاری سال مودریچ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید