حذف 6 کاراته کای ایران از تاتامی برلین، مهدی زاده در انتظار برنز

در خاتمه نخستین روز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان برلین(مرحله ششم)، 6 کاراته کای ایران از دور رقابت ها کنار رفتند و تنها امیر مهدی زاده برای کسب مدال برنز به روی تاتامی خواهد رفت.

حذف 6 کاراته کای ایران از تاتامی برلین، مهدی زاده در انتظار برنز

به گزارش خبرنگاران، اولین روز مسابقات ششمین مرحله لیگ دنیای کاراته وان 2018 از صبح روز جمعه 23 شهریور 1397 با حضور 763 کاراته کا از 72 کشور به میزبانی شهر برلین در کشور آلمان برگزارشد که در خاتمه از بین 7 نماینده ایران تنها امیر مهدی زاده توانست به مبارزه رده بندی صعود کند و سایر کاراته کاهای ایران با قبول شکست مقابل حریفانشان از دور رقابت ها کنار رفتند.

نتایج بدست آمده در روز اول این مسابقات به توضیح زیر است:

وزن 60- کیلوگرم 1) امیر مهدی زاده ابتدا ساموئل مارکزه از ایتالیا را 2 بر صفر شکست داد. سپس جوانی مارتینز از ونزوئلا را 2 بر صفر مغلوب کرد. او در دیدار سوم دانیلو گروسو از ایتالیا را پس از تساوی صفر - صفر با رای داوران در هانتی برد و در نیمه نهایی 4 بر 3 نتیجه را به یوگو کوزاکی ژاپنی واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. مهدی زاده برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به مصاف دارخان اسدیلوف از قزاقستان می رود.

2) مجید حسن نیا دیگر کاراته کا این وزن ابتدا آندرس کیز از مجارستان را یک بر صفر برد و در ادامه با همین نتیجه آرای صمدان از ترکیه دارنده برنز امیدهای دنیا، طلای امیدهای اروپا، 2 طلا و یک نقره کاراته وان های 2018 را شکست داد. سومین دیدار حسن نیا با گونزالو از شیلی بود که موفق شد 6 بر 5 بر این کاراته کا غلبه کند. او در دور چهارم یک بر صفر مغلوب فردوسی فضل غلی اف از آذربایجان شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 67- کیلوگرم 1) سعید احمدی ابتدا با نتیجه 3 بر صفر رافیض حسنوف از آذربایجان را شکست داد و در ادامه با نتیجه 8 بر 5 مغلوب ماریو هودزیچ از مونته نگرو شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

2) در همین وزن هامون درفشی پور در مبارزه اول فرانچسکو د اونفریو از ایتالیا را پس از تساوی 2 بر 2 در هانتی برد اما در مبارزه دوم مقابل استفان استیماچ از کرواسی 2 بر صفر باخت و از ادامه رقابت ها بازماند.

وزن 75- کیلوگرم 1) بهمن عسگری در اولین دیدار پس از یک دور استراحت، 4 بر 3 نتیجه را به ماتیوس لیسکووسکی از اسلواکی واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 55- کیلوگرم بانوان 1) طراوت خاکسار 5 بر 4 امیلی توی از فرانسه دارنده طلا و نقره دنیا را شکست داد و در مبارزه دوم مقابل کارلا بورکیت از انگلیس 3 بر یک مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت.

کاتای انفرادی بانوان 1) نگین باقری در اولین دیدار 3 بر 2 نتیجه را به گریس لائو موسونگ از هنگ کنگ واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حذف 6 کاراته کای ایران از تاتامی برلین، مهدی زاده در انتظار برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف 6 کاراته کای ایران از تاتامی برلین، مهدی زاده در انتظار برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید