رونی: منچستریونایتد پول هایش را به جای سانچو صرف خرید کین کند

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، کاپیتان سابق شیاطین سرخ معتقد است که تیمش به جای تمرکز روی خرید بال انگلیسی بوروسیا دورتموند بهتر است مهاجم انگلیسی تاتنهام را بخرد.

رونی: منچستریونایتد پول هایش را به جای سانچو صرف خرید کین کند

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، در حالی که منچستریونایتد برای رسیدن به جیدون سانچو بال انگلیسی بوروسیا دورتموند لحظه شماری و آرزو می کند که مدیران باشگاه آلمانی از موضع خود کوتاه بیایند و برای فروش بازیکن شان تخفیف بدهند، وین رونی کاپیتان سابق شیاطین سرخ به آنها توصیه کرد که تمرکز خود را روی خرید هری کین قرار دهند.

تنها یک روز دیگر به بسته شدن پنجره جابجایی تابستانی فوتبال اروپا باقیست و شایعه تلاش منچستریونایتد برای خرید سانچو ادامه دارد، بازیکنی که دورتموند حاضر نیست او را زیر 100 میلیون پوند بفروشد. رونی اما به من یونایتدی ها پیشنهاد کرد که اگر قصد دارد چنین رقمی را برای خرید یک بازیکن هزینه کنند بهتر است که برای جذب کاپیتان 27 ساله تاتنهام و تیم ملی انگلیس باشد.

رونی در ستون خود در نشریه تایمز انگلیس نوشت: جیدون سانچو بازیکن طراز اولی است اما من برای من عجیب است که منچستریونایتد او را در صدر فهرست بازیکنان مورد نظرش قرار داده است. نمی دانم چرا باشگاه قصد دارد نزدیک به 100 میلیون پوند برای جذب کسی که مشابه آن را در ترکیبش دارد خرج کند؟ یونایتد الان مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال را دارد. در ضمنً با ورود سانچو منچستریونایتد با میسون گرینوود چه کار خواهد کرد، کسی که دقیقاً در همان پستی بازی می کند که سانچو قرار خواهد گرفت و با او همسن هم هست. من اگر باشم این پول را صرف خرید هری کین می کنم. بله، دریافت کین از تاتنهام کار سختی خواهد بود و شاید غیرممکن به نظر برسد اما یونایتد باشگاهی است که همیشه باید سعی در جذب بهترین بازیکنان داشته باشد و کین هم دقیقاً همان بازیکنی است که اولگنار سولسشایر نیاز دارد، مانند ارلینگ هالند که یونایتد سال پیش او را از دست داد، منظورم یک مهاجم نوک تمام عیار است. داشتن کین، هالند یا یکی مانند روبرت لواندوفسکی به رشفورد و مارسیال اجازه می دهد که آزادانه تر در پست های مختلف زمین حرکت کنند و دیگر محدودیتی نداشته باشند.

رونی ادامه داد: این جابجایی برای خود رشفورد و مارسیال هم بهتر خواهد بود چون آنها می توانند از هری کین چیزهای زیادی یاد بگیرند همانطور که من از رود فن نیستلروی چیزهای زیادی آموختم، البته شیوه های متفاوتی برای بازی در پست آنها وجود دارد و من فکر می کنم که در حال حاضر لیورپول با روبرتو فیرمینو دارد بهترین استفاده را از یک مهاجم نوک کاذب انجام می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونی: منچستریونایتد پول هایش را به جای سانچو صرف خرید کین کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونی: منچستریونایتد پول هایش را به جای سانچو صرف خرید کین کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید