سیمئونه: داربی تقابل مردان است

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، سرمربی اتلتیکومادرید داربی را تقابل مردان مطرح نمود و معتقد است هر تیمی بتواند در چنین دیدار های خاصی بر احساساتش غلبه کند موفق تر خواهد بود.

سیمئونه: داربی تقابل مردان است

به گزارش وبلاگ بلاگ پو و به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته هفتم لالیگا به مصاف رئال مادرید می رود. دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری پیش از داربی مادرید گفت: من یک تیم را بر اساس بازی قبل خود نمی سنجم (رئال مادرید در آخرین بازی اش مغلوب سویا شد). به قدرت این تیم نگاه می کنم و رئال مادرید یکی از بهترین تیم های دنیا است. رقابت کردن با این تیم آسان نیست. آن ها در خط حمله از بازیکنانی همچون گرت بیل و مارکو آسنسیو بهره می برند و از بازیکنانی مانند تونی کروس، لوکا مودریچ و سرخیو راموس برخور دارند که دید خوبی دارند.

اتلتیکومادرید در سال های اخیر در سانتیاگو برنابئو شکست نخورده است. سرمربی آرژانتینی در این رابطه اظهار کرد: گذشته را آنالیز نمی کنم چون فوتبال در زمان حال پیش می رود و اکنون یک بازی جدید را پیش رو داریم. به دنبال این نیستم که بازی را برایمان راحت تر جلوه دهم.

سیمئونه در ادامه به تمجید از دیگو کاستا پرداخت و گفت: او در شرایط خیلی خوبی واقع شده است و بازی خیلی خوبی برابر اوئسکا به نمایش گذاشت. در نخستین گل تیم تاثیر گذار بود. خوب حرکت می کرد و از لحاظ جسمانی قدرتمند بود.

سرمربی اتلتیکومادرید به وضعیت تیمش اشاره نمود و گفت: تیم بهتر گردیده است و بازیکنان از لحاظ عملکرد فردی نیز بهتر شدند که این قضیه اهمیت زیادی دارد. بازی فردا شب مانند همه تقابل هایمان با مادرید سخت خواهد بود. داربی ها بازی های خاصی هستند و نبود کریستیانو رونالدو به نفع این تیم تمام گردیده است. از طرفی چنین بازی هایی تنها به نحوه بازی دو تیم بستگی ندارد. داربی تقابل مردان است و پر از شور و هیجان است. هر تیمی که بتواند بر احساساتش غلبه کند موفق تر خواهد بود.

او اضافه کرد: در بازی های خاص هر بازیکنی سعی می نماید بهترین نمایش خود را بر جای بگذارد. من بازیکن بودم و زمانی که چنین دیدارهایی فرا می رسید هیجان، شخصیت و ویژگی های هر یک بازیکنان روی قدرت تیم تاثیر می گذاشت.

سیمئونه در انتها اظهار کرد: مادرید در توپ ربایی خیلی خوب عمل می نماید و بازیکنان زیادی در خط حمله دارد. در مقابل در تیم ما آنخل کورئا خیلی در عمق بازی می نماید. توماس لمار می تواند بین خطوط بازی کند. رودریگو و توماس می توانند به ما یاری نمایند. دیدار فردا شب ربطی به سوپرجام اروپا ندارد چون آن بازی تک دیدار بود و تنها باید یک تیم برنده می شد. بازی فردا می تواند دو نتیجه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیمئونه: داربی تقابل مردان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: داربی تقابل مردان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید