ناظمی: به سلطانی فر گفتند کی روش را برکنار کن و مهاجرانی را بیاور

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: اسامی مطرح شده برای راهنمایی تیم ملی فوتبال تخیلی نبود.

ناظمی: به سلطانی فر گفتند کی روش را برکنار کن و مهاجرانی را بیاور

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بلاگ پو، مازیار ناظمی در مراسم اهدای مدال و لوازم ورزشی قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشورمان به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک گفت: امروز در سالگرد موزه هستیم و خوشحالم غرفه ای هست که افتخارات 70 ساله این رشته به نمایش گذاشته گردد.

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درباره شرایط این فدراسیون گفت: فدراسیون ما دو پیست دارد که با یاری شرکت توسعه،گسترش و بهبود آن را آغاز کردیم. در 10 استان ایران که مجموعه المپیک دارند هم جاهایی برای پیست اختصاص دادیم. در ساختمان اجاره ای فدراسیون ها هستیم یک ساختمان را به عنوان بخشی از دارایی آماده کردیم.

وی با اشاره به مراسم اهدایی مدال ها و کاپ های قهرمانان به موزه ورزش اضافه نمود: بخشی از کاپ های جهانی محمدخانی و لاله صدیق به موزه اهدا می گردد. ثابتی فر هم از 14 سالگی قهرمانی آسیا بوده و بادیه نشین از پیشکسوتان این رشته است که کاپ های خود را اهدا می نمایند. همچنین بخشی از رالی مرلک را همراه خود آوردیم اگر جا داده گردد، اهدایی هایی بیشتری خواهیم داد.

ناظمی در خصوص معرفی گزینه های نامدار برای راهنمایی تیم ملی بعد از کی روش، گفت: در خصوص کی روش باید بگویم مجموعه کشور و خودش بعد از 8 سال حضور در ایران به این نتیجه رسیدند با توجه به توقعات فی مابین امکان همکاری وجود ندارد. هر چه بوده با هماهنگی فدراسیون بوده و اسامی مطرح شده، تخیلی نبود. کی روش عظیم بود و کنار ایران عظیمتر شد. اسامی عظیمی در مذاکرات مطرح شد. اما تحریم ها فرصت ها را از بین برد. کی روش در این سال ها یاری کرد. فوتبال ایران پویا و زنده است و روزهای کرونایی تمام گردد و ششمین حضورمان را در جام جهانی جشن می گیریم.

مدیر سابق روابط عمومی وزارت ورزش در خصوص ادعای اخیر کی روش درباره وزیر ورزش یادآور شد: فدراسیون فوتبال مسئولیت فنی داشته و نقش وزارت مشورتی است. وقتی کی روش قبل از بازی مقابل عمان در جام ملت ها علیه مقامات کشور و خارج از حوزه فنی خود حرف زد، خیلی ها همان شب به وزیر گفتند او را برکنار کند و حشمت مهاجرانی بیاید ولی سلطانی فر با درایت عمل کرد. از کی روش انتظار داریم این بحث ها را تمام کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ناظمی: به سلطانی فر گفتند کی روش را برکنار کن و مهاجرانی را بیاور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظمی: به سلطانی فر گفتند کی روش را برکنار کن و مهاجرانی را بیاور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید