نبرد 3 تیم برای صعود به پلی آف لیگ برتر فوتسال و 6 تیم برای بقا

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، در فاصله دو هفته مانده به سرانجام 26 هفته لیگ برتر فوتسال، سه تیم برای صعود به پلی آف و شش تیم برای بقا در لیگ برتر کوشش می نمایند.

نبرد 3 تیم برای صعود به پلی آف لیگ برتر فوتسال و 6 تیم برای بقا

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، دور ابتدایی لیگ برتر فوتسال دو هفته دیگر به سرانجام می رسد و تیم های راه یافته به مرحله پلی آف و نیز تیم های سقوط نماینده به لیگ دسته اول تعیین خواهد شد. تا به امروز صعود هفت تیم نخست لیگ برتر به بازی های پلی آف قطعی شده و تنها یک سهمیه باقی مانده است. مس سونگون، گیتی پسند اصفهان، فرش آرای مشهد، شهروند ساری، ستارگان ورامین، سن ایچ ساوه و سوهان محمدسیمای قم، صعود خود را به مرحله پلی آف قطعی نموده اند و از این به بعد برای کسب رتبه بهتری در جدول می جنگند.

اکنون تیم حفاری اهواز با 31 امتیاز در رتبه هشتم جدول جای دارد و با کسب دو امتیاز، می تواند صعود خود را به دور پلی آف قطعی کند، اما شاگردان علاسوند هنوز به دور پلی آف نرسیده اند. اکنون حفاری به همراه هایپرشهر شاهین شهر و مقاومت البرز، برای آخرین سهمیه به جامانده مسابقات پلی آف کوشش می نمایند.

حضور ستارگان ورامین در مرحله پلی آف در نخستین فصلی که در لیگ برتر شرکت دارد، نکته جالب مرحله دوم این مسابقات و تنها تفاوت پلی آفِ سال جاری نسبت به فصل گذشته خواهد بود. سال گذشته تیم های مقاومت البرز و حفاری در دور پلی آف به مصاف رقبای خود رفتند که سال جاری، یکی از این تیم ها راهی پلی آف خواهند شد.

این در حالی است که تیم های هایپرشهر شاهین شهر و مقاومت البرز علاوه بر داشتن شانس صعود به پلی آف، احتمال سقوط به لیگ دسته اول را هم احساس می نمایند. علاوه بر این دو تیم، ارژن شیراز، اهورا بهبهان، آذرخش بندرعباس و شاهین کرمانشاه ممکن است به لیگ دسته اول سقوط نمایند. اکنون تیم های شاهین با 19 و آذرخش با 20 امتیاز، دو صندلی انتهایی جدول را از آنِ خود نموده اند و روی لبه تیغ هستند.

پیش تر در نشست کادر فنی تیم ملی با نمایندگان باشگاه های لیگ رجحان مقرر شده بود که مرحله نخست پلی آف تا روز 30 دی به سرانجام برسد و بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، در اردوی این تیم شرکت نمایند.

دو هفته به جامانده رقابت های لیگ برتر فوتسال در روزهای 17 و 22 دی برگزار می گردد که برنامه بازی های این دو هفته در زیر آمده است:

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نبرد 3 تیم برای صعود به پلی آف لیگ برتر فوتسال و 6 تیم برای بقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبرد 3 تیم برای صعود به پلی آف لیگ برتر فوتسال و 6 تیم برای بقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید