پیروانی: به آینده تیم امید تردید داشتم حضور در کادر فنی را قبول نمی کردم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مربی تیم فوتبال امید ایران می گوید که اگر در مورد آینده این تیم تردید داشت، همکاری با کادر فنی را قبول نمی کرد.

پیروانی: به آینده تیم امید تردید داشتم حضور در کادر فنی را قبول نمی کردم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرحسین پیروانی در مورد اضافه شدن به کادر فنی تیم فوتبال امید گفت: خوشبختانه جلسات بسیار خوب و مفیدی با اعضای محترم کادر فنی و همچنین حمید استیلی و مسئولان فدراسیون فوتبال داشتیم. فضای بسیار مثبتی در این جلسات حاکم بود. اعضای کادر فنی و حمید استیلی از دوستان خوب من هستند و باید بگویم همدلی و جو بسیار خوبی بین اعضای کادر فنی تیم وجود دارد که این مسئله موجب پیروزیت تیم می گردد.

وی در مورد شناخت خودش از اعضای این تیم گفت: بسیاری از این بچه ها سابقه صعود به مسابقات جام جهانی را داشته اند و من هم شناخت کاملی نسبت به آنها دارم. فکر می کنم تیم خوب و شایسته ای داریم که می تواند در این راستا پیروز باشد.

مربی تیم فوتبال امید اضافه نمود: در واقع من به آینده این تیم بسیار خوش بین هستم و اگر ذره ای در این خصوص تردید داشتم، پیشنهاد همکاری با تیم المپیک را قبول نمی کردم. از اردوی پیش رو به جمع تیم اضافه خواهم شد و امیدوارم این بچه های شایسته و توانمند بتوانند تجربه شیرین صعود به جام جهانی جوانان را این بار در رده المپیک تکرار نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیروانی: به آینده تیم امید تردید داشتم حضور در کادر فنی را قبول نمی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: به آینده تیم امید تردید داشتم حضور در کادر فنی را قبول نمی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید