بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تمرین نکردند

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مدیر رسانه ای باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: بازیکنان نفت مسجدسلیمان به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان اعتصاب کرده و در تمرین امروز تیم شرکت نکردند.

بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تمرین نکردند

مهران حسنوند روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت: قرار بود چک های مربوط به 20 درصد از قراردادهای بازیکنان روز 28 مردادماه نقد شود اما به دلیل خالی بودن حساب باشگاه این امر محقق نشد.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم چندین ماه از باشگاه پولی دریافت نکرده اند گفت: این موضوع سبب شد تا پس از انتها رقابت های لیگ، در تمرینات شرکت نکنند در حالی که چهارم شهریورماه باید به مصاف تراکتورسازی برویم.

مدیر رسانه ای باشگاه گفت: نفت مسجدسلیمان در این فصل با وجود مسائل مالی فراوانی که گریبانگیر این تیم شد بهترین نتایج دوران حضورش در لیگ برتر را گرفته و برای اولین بار در تاریخ جام حذفی به نیمه نهایی صعود کرده است.

وی گفت: شان صعود به فینال جام حذفی را داریم لذا امیدواریم مسئولان استان و کننده شهرستان از تیم نفت مسجدسلیمان حمایت کنند تا مسائل تیم برطرف شود.

حسنوند اضافه کرد: بازی مهمی با تراکتورسازی در جام حذفی پیش رو داریم و قطعا برگزار نشدن تمرینات به تیم ضربه می زند. نفت مسجدسلیمان متعلق به مردم این شهر است و انتظار داریم مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در هفته انتهای لیگ به مصاف پارس جنوبی رفت که به فزونی رسید این تیم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی باید در تبریز به مصاف تراکتورسازی برود.

مهدی تارتار سرمربی این تیم هم شب گذشته با سخنانی انتقادی از این تیم خداحافظی کرد

منبع: عصر ایران

به "بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تمرین نکردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تمرین نکردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید