برانکو: انتظار چنین بازی بسته ای از حریف داشتم، خوب شد گل نخوردیم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، بهگزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل امشب پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در هفته چهارم لیگ برتر در استادیوم آزادی تهران گفت: ناراحت هستیم که سه امتیاز را نگرفتیم. به خاطر هوادارانمان متاسفیم که نود دقیقه تشویقمان کردند و امیدوار به برد بودند اما نشد.

برانکو: انتظار چنین بازی بسته ای از حریف داشتم، خوب شد گل نخوردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: انتطار چنین بازی بسته ای را از حریفمان داشتیم. کلید برد در این بازی، گل اول بود. متاسفانه موقعیت هایی که ایجاد کردیم با دقت همراه نبود.

وی درباره تاکتیک سرخپوشان اضافه نمود: به هر حال سبک بازی حریفان موضوع جدیدی نیست. در بازی با استقلال خوزستان هم با چنین موضوعی روبرو شدیم. پس از این باید بیشتر و به روش های دیگری کوشش کنیم. منطقی است از بازیکنانم که کوشش زیادی داشتند نمی توانم گله کنم. باز هم خوب است گل نخوردیم چون معمولا در این بازی ها احتمال باخت هم وجود دارد. به هر حال تمرکز خودمان را حفظ کردیم تا به مشکل نخوریم.

برانکو درباره انتقاد از عملکرد سرخپوشان در بازی هایی که حریفانش بسته بازی می نمایند، توضیح داد: وقتی زمان در بازی می گذرد و نتیجه به نفع ما نیست، بازیکنان عصبی تر گردیده و تمرکز از دست می دهند اما مساله مهم این است که متمرکز بمانیم و حریف خطری نتواند ایجاد کند. ما نمی توانیم روی بازیکن حریف تاثیرگذار شویم که مثلا روی زمین دراز نکشد و بازی را متوقف نکند. به هر حال این مسائل در حیطه وظایف ما نیست. این موضوعات به داور مربوط می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برانکو: انتظار چنین بازی بسته ای از حریف داشتم، خوب شد گل نخوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: انتظار چنین بازی بسته ای از حریف داشتم، خوب شد گل نخوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید