خبرنگاران تردد بین استانی در شبانه روز گذشته حدود 9 درصد افزایش یافت

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، تهران - خبرنگاران - بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد بین استانی در شبانه روز گذشته حدود 9 درصد افزایش یافته است.

خبرنگاران تردد بین استانی در شبانه روز گذشته حدود 9 درصد افزایش یافت

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار 307 تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 8.9 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه می نماید که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود 19 درصد و اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، فقط ورود افراد بومی و ساکن هر استان طبق کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو ، به آن استان مجاز است.

آخرین شرایط جاده های شمالی نیز از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین - رشت رفت و برگشت گزارش شده است.

جاده های چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، جاده هراز و آزادراه قزوین- رشت دارای بارش باران و آزادراه تهران- شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین شرایط ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج - تهران حد فاصل پایانه کلانتری تا پل کلاک و ترافیک سنگین در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

آخرین شرایط جوی هم از بارش برف و باران در بعضی از جاده های استان های آذربایجان شرقی،اردبیل و زنجان و بارش باران در بعضی از جاده های استان های آذربایجان غربی، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کرمان، مازندران، گیلان و گلستان خبر می دهد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تردد بین استانی در شبانه روز گذشته حدود 9 درصد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تردد بین استانی در شبانه روز گذشته حدود 9 درصد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید