خرید 20 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای مدارس ایلام

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: 20 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی و یاری آموزشی برای مدارس این استان خریداری شده است که همزمان با سال تحصیلی 1399-1400 به وسیله آموزش و پرورش مناطق بر اساس اولویت ها توزیع می گردد.

خرید 20 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای مدارس ایلام

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از ایرنا، نصرت الله رحیمی از بهره برداری از 23 مدرسه همزمان با سال تحصیلی جدید در این استان اطلاع داد و اضافه نمود: این تعداد طرح آموزشی با 81 کلاس درس و 15 هزار و 575 متر مربع زیربنا همزمان با سال تحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش استان داده خواهد شد.

وی ادامه داد: از این تعداد فضای آموزشی 9 باب چمن مصنوعی ورزشی است که اعتباری نزدیک به 45 میلیارد ریال برای اجرای آنها در استان هزینه شده است.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام اعتبار هزینه شده برای ساخت این مدارس را 350 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مدارس در مناطق شهری و روستایی استان احداث شده اند.

وی همچنین 42 هزار متر مربع ایزوگام مدارس در استان را از دیگر اقدام های این اداره کل برای مهیا کردن زیرساخت های آموزشی استان برای سال تحصیلی آینده اعلام کرد.

رحیمی اعلام کرد: این میزان ایزوگام برای مدارسی که از بارندگی های سال های گذشته آسیب دیده اند انجام گرفته و برای آن نزدیک به 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

100 هزار دانش آموز در استان ایلام در بیش از 1100 فضای آموزشی به تحصیل اشتغال دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "خرید 20 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای مدارس ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید 20 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای مدارس ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید