در عین الاسد پاتریوت و دو پدافند موشکی کوتاه برد نصب شد

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، چند مقام آمریکایی خبر دادند که این کشور برای حمایت از نیرو های خود در عراق اقدام به استقرار سامانه پاتریوت و دو پدافند موشکی کوتاه برد در پایگاه عین الاسد نموده است.

در عین الاسد پاتریوت و دو پدافند موشکی کوتاه برد نصب شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بلاگ پو، چند مقام آمریکایی گفتند که این کشور با هدف حمایت از نیروهای ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا، اقدام به استقرار سامانه های جدید دفاع هوایی در عراق نموده است.

این مقامات آمریکایی که با خبرگزاری آسوشیتدپرس مصاحبه می کردند گفتند که سامانه پاتریوت و دو سامانه موشک های کوتاه برد در پایگاه عین الاسد مستقر شده اند.

این مقام ها که خواستند نامشان فاش نشود گفتند که علاوه بر آن در پایگاه اربیل نیز یک سامانه نصب شده است.

این مقام های آمریکایی گفتند که بخش عمده نیروهای آمریکایی در عراق باقی خواهند ماند چون تهدیدات ایران اجازه کاهش این نیروها را نمی دهد.

ائتلاف آمریکایی ظرف یکی دو هفته اخیر از بعضی پایگاه هایش در عراق عقب نشینی نموده است و بعضی منابع عراقی می گویند بیم آمریکا از ادامه حملات مقاومت به این پایگاه ها دلیل آن بوده است.

رسانه های عراقی می گویند همه نیروهای آمریکایی که تا به امروز از پایگاه هایشان عقب نشینی نموده اند و همچنین آنهایی که طی هفته های آینده عقب نشینی خواهند کرد به سمت پایگاه های حریر در شرق اربیل و عین الأسد در غرب الرمادی رفتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "در عین الاسد پاتریوت و دو پدافند موشکی کوتاه برد نصب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در عین الاسد پاتریوت و دو پدافند موشکی کوتاه برد نصب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید