رونمایی از مستند کمیته در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مستند سینمایی کمیته با موضوع روایتی از فعالیت های کمیته های انقلاب اسلامی در جشنواره سینماحقیقت رونمایی خواهد شد.

رونمایی از مستند کمیته در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ بلاگ پو، اولین سازمان نظامی راه اندازی شده، پس از وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 بود، که در تاریخ 23 بهمن 1357 با پیغام امام خمینی (ره) تأسیس شد و در سال 1370 پس از تصویب قانون تشکیل نیروی انتظامی، منحل و با ادغام سازمان آن با شهربانی و ژاندارمری، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شد و سیر تحولی این سازمان از شروع تا انتها در مجموعه مستند کمیته روایت می گردد.

کارگردانی این مستند توسط عبدالحسین بدرلو انجام شده و تهیه کنندگی آن را مصطفی فتاحی بر عهده داشته است در این پروژه احمد خلیل اول فیلمبردار، عبدالحسین مخلص آبادی تدوین، مهدی نعمت الهی نویسنده گفتار فیلم، علی اصغر اسحاقی گرافیک و بهنام احمدخانی مدیر فراوریی کار را بر عهده دارند.

مستند کمیته علاوه بر یک تک قسمت سینمایی در چهار قسمت 40 دقیقه ای نیز فراوری شده و قرار است اولین نمایشِ تلویزیونی این مجموعه مستند در سالروز ایام تأسیس کمیته ها باشد.

مستند کمیته به تهیه کنندگی مصطفی فتاحی و کارگردانی عبدالحسین بدرلو به سفارش خانه مستند انقلاب اسامی توسط مرکز هنری رسانه ای مُحرِم تهیه و فراوری شده و محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونمایی از مستند کمیته در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از مستند کمیته در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید