فرهنگ و هنر

دانشگاه علمی کاربردی محلی برای تمرین کسب وکار

مدیر کل دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر لزوم اشاعه و تبیین تمرین کسب و کار در جامعه به ویژه در بین جوانان، یکی از محل ها و اماکن ترویج این فرهنگ را دانشگاه علمی کاربردی خواند.

14 فروردین 1398

شورای شهر با هماهنگی شهرداری آمادگی اجرای طرح مجری ذی صلاح را دارد

رییس کمیته نظارت شورای شهر تهران گفت: در شورای شهر بسیار مصر هستیم که بخش مجری ذی صلاح اجرایی و ساختمان ها توسط افراد واجد صلاحیت و نه افراد غیر متخصص ساخته شود.

12 بهمن 1397

نگارش خونه یکی در انتها راه است، رقیب محسن تنابنده نیستم

به گزارش خبرنگاران به نقل از مشاور رسانه ای سریال، محمد تنابنده نویسنده سریال تلویزیونی خونه یکی درباره متن این سریال گفت: نگارش متن سریال خونه یکی به قسمت یازدهم رسیده اتست و وحید جعفری و ابراهیم نصیری نیز من را در نگارش این سریال همراهی می نمایند.

29 دی 1397

کانون کارگردانان با مدیران فستیوال فیلم شانگهای دیدار کردند

جلسه ای مشترک بین اعضای شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران با مدیران فستیوال بین المللی فیلم شانگهای در محل کانون کارگردانان سینما برگزار گردید.

17 دی 1397

زاینده رود، بیشتر از یک رود

کارگردان مستند رود نامه خوانی گفت: زاینده رود فقط یک رود نبود و خشک شدن آن هم فقط خشک شدن یک رود نیست.

8 آذر 1397

جشنواره کمالان به انتها راه رسید، گرامیداشتی برای یک اسطوره

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار، اولین جشنواره ملی موسیقی حماسی ملاکمالان هوت یکشنبه شب 11 شهریور با رونمایی از تمیر یادبود این اسطوره موسیقی بلوچستان به سرانجام رسید.

5 آذر 1397

هفته دوم لیگ یک، بلا تکلیف ها مقابل هم

سال های گذشته اهالی فوتبال یکی از دلخوشی های شان این بود که لیگ یک با نظم بسیار خوبی برگزار می گردد. اما حالا که در آستانه هفته دوم شاهد آن هستیم که بی برنامگی به اوج خود رسیده است.

15 شهریور 1397

بازگشت کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان برای افتخارآفرینی در آسیا

به گزارش خبرنگاران، کاپیتان تیم ملی یکی از بخت های مدال در بازی های آسیایی جاکارتا به شمار می رود؛ پگاه زنگنه ورزشکار کرمانشاهی که بعد از مسابقات جهانی 2014 آلمان به صورت کامل کاراته را کنار گذاشت و حتی تمرین هم نداشت از اوایل سال گذشته به عنوان مربی تیم...

4 شهریور 1397

سلبریتی های هتلدار را بشناسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از تایم، هر روز چهره های بیشتری از میان سلبریتی ها پول هایی را که از هالیوود درمی آورند در بخش هتلداری و در ادامه سرمایه گذاری در رستوران و سرویس های حمل و نقل به کار می اندازند.

1 شهریور 1397