مبارزه با فساد از مطالبات مردمی است، قوه قضاییه عملکرد خوبی در مبارزه با فساد داشته است

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، دبیرکل شورای مرکزی جامعه اسلامی مدیران با بیان اینکه قوه قضاییه عملکرد خوبی در مبارزه با فساد داشته است، گفت: مبارزه با فساد از مطالبات مردمی بوده و جامعه انتظار برخورد سختگیرانه تری با فساد را دارد.

مبارزه با فساد از مطالبات مردمی است، قوه قضاییه عملکرد خوبی در مبارزه با فساد داشته است

به گزارش ، محمد ناظمی اردکانی، دبیرکل شورای مرکزی جامعه اسلامی مدیران در جلسه نمایندگان ادوار مجلس جبهه نیرو های مردمی انقلاب با بیان اینکه قوه قضاییه عملکرد خوبی در مبارزه با فساد داشته است، گفت: مبارزه با فساد از مطالبات مردمی بوده و جامعه انتظار برخورد سختگیرانه تری با فساد را دارد.

او ادامه داد: گفتمان انتخابات پیش رو باید همه ایده های احزاب با سلیقه های مختلف را در برگیرد و بازگو کنننده مطالبات اجتماعی باشد.

اردکانی به ارزیابی مجلس فعلی پرداخت و گفت: مجلس فعلی راهبر معین کننده ای برای برون رفت از مسائل کشور را نداشت و طیف های سیاسی نقد همه جانبه ای نسبت به عملکرد مجلس فعلی دارند.

دبیرکل شورای مرکزی جامعه اسلامی مدیران ادامه داد: آنچه این روز ها در آستانه انتخابات مجلس در طیف نیرو ها کار می شود تحقق وحدت حداکثری است که می تواند در سایه ائتلاف حداکثری از نیرو های انقلاب و جریانات ارزشی، احزاب و داشتن یک گفتمان انتخاباتی که در برگرفته نگاه احزاب با سلایق مختلف سیاسی است، محقق شود.

او درباره انتظارات مردم از مجلس آینده شرح داد: این انتظارات می تواند ناکارآمدی های مجلس را جبران کند و مجلس در رأس امور قرار بگیرد. برداشت کارکرد مجلس فعلی قابل قبول نیست.

اردکانی با بیان اینکه مردم انتظار دارند مجلس آینده کارآمد و پویا باشد، اظهار کرد: مجلس آینده بایستی بازگشتی به ارزش های انقلابی داشته باشد و از نسخه های بیگانگان روی گردان باشد.

او با بیان اینکه انتظار است در مجلس آینده اقتصاد ملی تقویت شود، تأکید کرد: ساختار بودجه و فضای کسب کار باید اصلاح شود تا نقدینگی سرگردان در کشور در عرصه تولید صرف شود.

دبیرکل شورای مرکزی جامعه اسلامی مدیران با بیان اینکه مجلس آینده باید مبارزه جدی با فساد داشته باشد، گفت: دستاورد های انقلاب اسلامی در جهان موجب سرافرازی کشور شده و باید مجلس آینده در جوانان روح امید ببخشد و برای تحقق چشم انداز 1404 و بیانیه گام دوم و سیاست های کلی نظام ریل گذاری کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مبارزه با فساد از مطالبات مردمی است، قوه قضاییه عملکرد خوبی در مبارزه با فساد داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه با فساد از مطالبات مردمی است، قوه قضاییه عملکرد خوبی در مبارزه با فساد داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید