مربی گل گهر: به قهرمانی و کسب سهمیه فکر نمی کنیم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مربی تیم گل گهر سیرجان گفت که در حال حاضر صندلی این تیم در صدر جدول لیگ برتر ارزشی ندارد و گل گهر به قهرمانی یا حتی کسب سهمیه در لیگ برتر فکر نمی کند.

مربی گل گهر: به قهرمانی و کسب سهمیه فکر نمی کنیم

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، سعید الهویی مربی گل گهر در نشست خبری پیش از ملاقات با فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: لیگ روی روال خودش در حال برگزاری است و این به تیم ها یاری می نماید تا شرایط خوب خودشان را پیدا نمایند. امیدواریم همین فرایند ادامه داشته باشد، چون خیلی اهمیت دارد که تیم ها در جریان مسابقه قرار بگیرند و فرم خوب خودشان را از دست ندهند.

مربی گل گهر مطرح نمود: بازی فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. فولاد ساختار تیمی منظمی دارد و نسبت به فصل گذشته تقویت شده است. این تیم را در طول هفته بررسی نموده ایم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی مقابل این تیم داشته باشیم.

الهویی درباره غایبان تیم گل گهر برای ملاقات با فولاد توضیح داد: امین پورعلی و پیمان رنجبر را مثل بازی گذشته در اختیار نداریم. تست کرونای رنجبری امروز منفی شد اما احتیاج دارد فرایند تمرینی را زیر نظر مربی بدنساز پشت سر بگذارد تا به تیم اضافه گردد.

مربی تیم گل گهر ادامه داد: فولاد نسبت به فصل گذشته در چند پست تقویت شده است. سبک بازی این تیم مانند فصل گذشته یک فوتبال درگیرانه همراه با پرس شدید است، اما نباید فراموش کنید مقابل آنها، تیم قدرتمند گل گهر قرار می گیرد. ما تیم خیلی خوبی داریم و سعی می کنیم با تاکتیک قلعه نویی فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

الهویی درباره صدرنشینی تیم گل گهر و اهداف این تیم گفت: در حال حاضر جدول برای ما هیچ ارزشی ندارد. چیزی که کادرفنی روی آن تمرکز نموده ، عملکرد با کیفیت در طول مسابقات است که براساس سبکی است که قلعه نویی آن را تمرینات طراحی نموده است. در کنار این موضوع نباید فراموش کنیم هدف اصلی ما در این فصل، ایجاد ثبات در صندلی گل گهر در لیگ برتر است و اصلاً به قهرمانی و کسب سهمیه فکر نمی کنیم. بازی به بازی جلو می رویم و سعی می کنیم در هر مسابقه عملکرد بهتری داشته باشیم و در نهایت به هدفی که داریم، برسیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ بلاگ پو بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی گل گهر: به قهرمانی و کسب سهمیه فکر نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی گل گهر: به قهرمانی و کسب سهمیه فکر نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید