نعمتی: امسال یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش روی ما واقع شده است و ان شالله در این بازی ها هم سربلند از زمین بیرون بیاییم تا در این روزهای سخت که مردم مسائل زیادی دارند، دل هواداران مان را شاد کنیم.

نعمتی: امسال یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود

هافبک تیم پرسپولیس گفت: تیم ما امسال یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ بود و امیدوارم این فرایند ادامه دار باشد.

به گزارش فارس سیامک نعمتی درباره قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی گفت: خدا را شکر که توانستیم چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیریم. این در حالی است که ما 4 هفته زودتر روی کاغذ قهرمان شدیم اما از 8 هفته قبل از سرانجام لیگ این قهرمانی مشخص بود. ما بعد از شروع دوباره بازی ها شرایط خیلی خوبی داشتیم.

وی شرح داد: فکر می کنم تیم ما امسال یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ بود و امیدوارم این فرایند ادامه دار باشد. ما برای جام حذفی برنامه داریم و به دنبال قهرمانی مجدد در این بازی ها هستیم. البته حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش روی ما واقع شده است و ان شالله در این بازی ها هم سربلند از زمین بیرون بیاییم تا در این روزهای سخت که مردم مسائل زیادی دارند، دل هواداران مان را شاد کنیم.

بازیکن پرسپولیس در خصوص انتخابش به عنوان بهترین هافبک سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه داد: خب خوشبختانه اتفاق خیلی خوبی برای من رخ داد و این اتفاق خوب انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا در سال 2018 بود. واقعا اتفاق فوق العاده ای بود. این در حالی است که بازیکنان خوبی در این نظرسنجی حاضر بودند. آن سال برای من و پرسپولیس خیلی سال خوبی بود و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم.

نعمتی افزود: دست همه کسانی که به من در این نظرسنجی رای دادند را می بوسم. از همه کسانی که در این نظرسنجی از من حمایت کردند متشکرم. این افتخار و عنوان خیلی خوبی برای من بود و شادم که هواداران پرسپولیس شاد شدند. شک ندارم هواداران از این اتفاق خیلی شاد هستند. آنها پیام های زیادی در این باره به من دادند و این موضوع مرا دلگرم تر کرد. از همه آنها ممنون هستم و انشالله این فرایند را در بازی های آینده باز هم تکرار کنم.

وی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط خودش ادامه داد: با توجه به امتیازگیری تیم و از آنجایی که کادرفنی از من رضایت دارد می دانم که فرایند خیلی خوبی دارم و باز هم به پرسپولیس در ادامه راه کمک کنم. مهمترین موضوع برای همه ما موفقیت و برد پرسپولیس است تا هواداران شاد شوند. امیدوارم فرایند خوبم را در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهم تا باز هم باعث موفقیت های پرسپولیس شوم.

بازیکن شماره 88 پرسپولیس در خصوص بازی با ذوب آهن و مراسم اهدای جام قهرمانی گفت: ما این هفته بازی سختی داریم اما قرار است بعد از بازی جام قهرمانی را به ما بدهند. جای هواداران در ورزشگاه خیلی خالی است. ما دوست داشتیم در کنار آنها جام قهرمانی را بالای سر ببریم و کنار هم جشن بگیریم اما به دلیل شرایط فعلی امکان این موضوع نیست. مهمترین موضوع حفظ سلامتی همه مردم است اما ان شالله در فرصتی مناسب این جشن را در کنار هواداران بگیریم. با ادامه فرایند خوبی که داریم جشن های دیگری خواهیم داشت که امیدوارم بتوانیم در کنار هواداران این موفقیت ها را جشن بگیریم.

منبع: عصر ایران

به "نعمتی: امسال یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: امسال یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید