انتقاد فرماندار مرند از عدم ساماندهی ورودی شهر

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، فرماندار ویژه مرند با انتقاد از عدم اجرای به موقع طرح ساماندهی ورودی شهر گفت: ورودی شهر به هیچ وجه در شان مردم نیست و هرچه سریع تر باید اصلاح شود.

انتقاد فرماندار مرند از عدم ساماندهی ورودی شهر

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از ایرنا، داود گرشاسبی دوشنبه 18 آذر در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند در استان آذربایجان شرقی اضافه نمود: ساماندهی ورودی شهر مرند از طرف تبریز باید اولویت ادارات راهداری، راه و شهرسازی و شهرداری بوده و هیچ گونه بهانه تراشی برای تاخیر در اجرای این پروژه قابل قبول نیست.

وی با اشاره به ساماندهی پایانه خودروهای روستایی شمال شهر مرند گفت: وجود این پایانه یک ضرورت برای توسعه شهر است و باید به فکر احداث پایانه های روستایی مشابه در دیگر مناطق شهر باشیم تا مرکز شهر از ترافیک خارج شود.

فرماندار ویژه مرند به ضرورت کلان نگری ادارات در جهت توسعه شهر اشاره کرد و گفت: باید نگاه خود را به توسعه شهر به یک نگاه آینده نگر تبدیل کرده و برای چند سال آینده شهر، برنامه ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه مسقف سازی بازار جواهر به اتمام رسیده و برای رفتن به زیر بار ترافیک آماده است اضافه نمود: انجام این کار، یک فرصت برای شهر است و این نشان می دهد که ما با کار تیمی و نگاه کلان می توانیم پروژه های ناتمام را به اتمام برسانیم.

گرشاسبی همچنین با اشاره به آمار بالای تصادفات جاده ای در شهرستان گفت: بروز تصادفات جاده ای در مرند به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده و لازم است به رفع نقاط حادثه خیز در محورهای بیشتر توجه کرد که در این راستا باید رانندگان به علایم و تابلو های بازدارنده و سایر موارد ایمنی توجه بیشتری داشته باشند.

فرماندار مرند در ادامه اصلاح آسفالت راستا ورودی شهر کشکسرای را ضروری دانست و گفت: کشکسرای یکی از شهرهای پرتردد بوده و در راستا جاده ترانزیت واقع شده است و شهرداری کشکسرای به همراه ادارات مربوط باید در جهت رفع مشکل آسفالت ورودی شهر کشکسرای اقدام کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به بارش های اخیر و نیز ادامه بارش ها در روزهای آینده، همه دستگاه های مسوول باید آمادگی کامل داشته باشند.

گرشاسبی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از عملکرد برخی ادارات در زمینه خدمات رسانی گفت: ادارات مستقر در شهرستان باید در ارائه خدمات برای راحتی مردم، از یکدیگر سبقت گرفته و در اجرای پروژه ها اعمال سلیقه شخصی نداشته و نسبت به موضوعات با دید کلان بنگرند.

شهرستان مرند با 250 هزار نفر جمعیت در 70 کیلومتری شمال غرب تبریز واقع شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقاد فرماندار مرند از عدم ساماندهی ورودی شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد فرماندار مرند از عدم ساماندهی ورودی شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید