این زن از قتل شوهرش پشیمان نیست

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، زنی که پس از 35 سال زندگی مشترک در اقدامی جنون آمیز همسرش را در خواب به قتل رسانده بود بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.

این زن از قتل شوهرش پشیمان نیست

به گزارش ، رسیدگی به این پرونده جنایی از یک سال قبل در دستور کار پلیس شهریار نهاده شد. زمانی که زن میانسالی به نام منیژه در تماس با پلیس از قتل شوهرش در خانه شان اطلاع داد.

او که ابتدا منکر اطلاع از چگونگی ماجرای قتل بود وقتی با تناقض گویی قصد مخفی کردن واقعیت را داشت مورد ظن کارآگاهان نهاده شد و پایان لب به اعتراف گشود.

متهم گفت: وقتی 11 ساله بودم به اجبار خانواده به عقد پسر عمویم که 6 سال از من بزرگتر بود در آمدم. یکی دو سال اول زندگی خوبی داشتیم، اما بعد از مدتی متوجه شدم او معتاد است. با این حال حرفی به کسی نزدم و به زندگی ادامه دادم، اما هر چه از زندگیمان بیشتر می گذشت رفتارش بدتر می شد او نه تنها مواد را کنار نگذاشت بلکه اخلاقش هم روز به روز بدتر می شد. کتکم می زد، ناسزا می گفت و خیلی با من بدرفتاری می کرد. من تازه به سن جوانی رسیده بودم و دیگر نمی توانستم رفتار های نامناسب او را تحمل کنم. به او گفتم نباید مواد بکشد و از اینکه همواره در خانه مجبورم بساط مواد کشیدن او را جمع کنم بدم می آید.

تا اینکه سال 85 شوهرم در یک درگیری خیابانی یک نفر را کشت و فرار کرد. من هیچ خبری از او نداشتم. سه سال فراری بود و من تنها بودم با اینکه شوهرم نبود و فکر می کردم زندگی برایم راحت تر خواهد بود، اما فشار های خانوادگی زیادی را تحمل می کردم تا اینکه دستگیر شد و او را به زندان انداختند و اولیای دم هم درخواست قصاص کردند وقتی حکم قصاص صادر شد من همه تلاشم را کردم که برایش رضایت بگیرم و بالاخره هم قبل از اجرای حکم خانواده مقتول رضایت دادند و شوهرم آزاد شد. وقتی به خانه برگشت می خواستم طلاق بگیرم، اما خانواده ام مجبورم کردند با او زندگی کنم. اما این سال های زندان او را تبدیل به مردی خشن و غیرقابل تحمل نموده بود اعتیادش شدیدتر و اخلاقش بدتر شده بود. هر روز در خانه مواد می کشید.

هیچ کسی به من یاری نمی کرد و، چون فامیل بودیم همه می گفتند باید با او زندگی کنی. پایان یک شب که از بیرون به خانه برگشتم دیدم دوباره شوهرم بساط مواد مخدرش را پهن نموده است. عصبانی شدم به او گفتم دیگر نمی توانم به این شرایط ادامه دهم. اگر مواد را کنار نگذاری می روم. طلاق هم نمی گیرم، اما می روم. عصبانی شد به سمت من هجوم آورد و کتکم زد. آنقدر کتکم زد که از حال رفتم.

وقتی چند ساعت گذشت احساس کردم نفرت تمام وجودم را گرفته است به هر راهی برای نجات خودم فکر می کردم بن بست بود حتی یک لحظه هم تحمل دیدنش را نداشتم، تصمیمم را گرفتم. نیمه شب بود با چاقو بالای سرهمسرم رفتم و یک ضربه به او زدم و فریاد زدم خسته ام کردی. از خواب پرید با همه زورش به من حمله کرد و من را دوباره کتک زد. دیگر نتوانستم تحمل کنم و ضربه بعدی را به گردنش زدم.

زن جوان با یادآوری آن شب به گریه افتاد و گفت: از قتل شوهرم پشیمان نیستم، من 35 سال او را تحمل کردم و عذاب کشیدم و حالا آماده ام مجازات شوم. زندگی من در بیرون از زندان هم تفاوتی با اسارت و حبس نداشت شاید اگر فرزندی داشتم تحمل زندگی برایم راحت تر بود، اما واقعاً هیچ امید و انگیزه ای برای زندگی با یک مرد معتاد و بداخلاق نداشتم.

در ادامه پدر و مادر مقتول که عمو و زن عموی متهم بودند برای عروسشان درخواست قصاص کردند و گفتند حاضر به گذشت نیستند. بدین ترتیب پرونده با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه کیفری استان تهران واقع در شهریار فرستاده شد و زن جوان بزودی پای میز محاکمه می رود.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "این زن از قتل شوهرش پشیمان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این زن از قتل شوهرش پشیمان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید