تیم های والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، خبرنگاران/قم رییس هیات والیبال استان قم با اشاره به اهمیت حرفه ای شدن لیگ های داخلی استان قم گفت: تیم های داخلی استان برای اولین بار با دریافت مجوز رسمی از هیات والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند و تمامی بازیکنان آن ها باحضور در هیات والیبال استان قرارداد رسمی ثبت کردند.

تیم های والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند

محمدمهدی حلوایی در گفت وگو با وبلاگ بلاگ پو اظهار کرد: استان قم در رده سنی بزرگسالان سه نماینده در لیگ های کشور دارد که افق نماینده استان قم در لیگ دسته یک آقایان و همچنین لیگ برتر بانوان و تیم زوپری نیز نماینده استان در لیگ دسته یک بانوان هستند.

وی افزود: قرعه کشی لیگ دسته یک آقایان کشور هفته گذشته برگزار گشت و نماینده استان قم در گروه اول با تیم های مقاومت تهران، شهرداری قزوین، عقاب نهاجا، فرش حداد اصفهان، سفیر جوان رامسر، پاس گرگان، شهروند نکا، مجتمع صنعتی اسفراین، خاتم جوان اردکان و وارنا شهر باران هم گروه شد، چهار تیم برتر هر گروه، به مرحله پلی آف این رقابت ها صعود می نمایند و در نهایت هشت تیم برای تعیین شدن رده بندی پایانی، به شکل رفت و برگشت به رقابت می پردازند.

رییس هیات والیبال استان قم ادامه داد: تیم زوپری نماینده استان قم در لیگ دسته یک بانوان کشور نیز با تیم های مهرگان پاسارگاد، سورن مشهد، سرو قامتان بابل و جوانان زرتشتی یزد در گروه دوم لیگ دسته یک بانوان کشور به رقابت خواهد پرداخت.

وی افزود: در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی این رقابت ها صعود می نمایند و شش تیم برای تعیین شدن رده بندی پایانی، به شکل متمرکز در یک استان به رقابت می پردازند.

حلوایی در ادامه با اشاره به اهمیت حرفه ای شدن لیگ های داخلی استان قم گفت: تیم های داخلی استان برای اولین بار با دریافت مجوز رسمی از هیات والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند و تمامی بازیکنان آن ها باحضور در هیات والیبال استان قرارداد رسمی ثبت کردند.

وی افزود: لیگ های داخلی استان در رده های نونهالان و نوجوانان از روز گذشته با حضور 8 تیم در سالن رضاییان شروع شد و همچنین لیگ بزرگسالان استان نیز با حضور 10 تیم از هفته های آینده شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیم های والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم های والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید