پرواز فوق العاده ایرباس بر آسمان یاسوج

به گزارش وبلاگ بلاگ پو، مدیر فرودگاه یاسوج گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اقدام به برقراری یک پرواز فوق العاده برای روز پنج شنبه در جهت تهران به یاسوج و یاسوج به تهران نموده است.

پرواز فوق العاده ایرباس بر آسمان یاسوج

به گزارش وبلاگ بلاگ پو به نقل از ایرنا، علی محسنیان اظهار کرد: این پرواز با هواپیمای ایرباس 319 و در روز پنج شنبه 13 شهریور 99 انجام خواهد شد.

وی اضافه نمود: زمان پرواز این هواپیما از تهران در ساعت 7:20 و از یاسوج 10:25 خواهد بود.

مدیر فرودگاه یاسوج توضیح داد: زمینه نشست و برخاست هواپیماهای بدنه متوسط همچون ایرباس 319 و هواپیمای RJ پس از پروژه های عمرانی فرودگاه و توسعه باند در این فرودگاه مهیا شده است.

محسنیان ابراز کرد: پیگیری های مستمر برای افزایش پروازها در استان توسط استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیر فرودگاه یاسوج همچنان ادامه دارد.

وی تاکید نمود: شرکت هواپیمایی ماهان طی 2 سال گذشته با استفاده از هواپیمای RJ خود برای برقراری پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه در استان اقدام نموده و در هفته گذشته و هفته جاری، به دلیل کمبود ناوگان و تعمیرات، پروازهای خود را موقتاً به این فرودگاه لغو نموده است.

مدیر فرودگاه یاسوج اظهار کرد: در هفته های پیش رو، پس از برطرف مسائل فنی، پروازهای ماهان نیز در این استان برقرار خواهد شد.

محسنیان تاکید نمود: پرواز ایرباس بر فراز آسمان کهگیلویه و بویراحمد اتفاق مهمی در تاریخ هوانوردی و فرودگاهی این استان است.

  • پروازهای فرودگاه یاسوج لغو شد
منبع: همشهری آنلاین

به "پرواز فوق العاده ایرباس بر آسمان یاسوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز فوق العاده ایرباس بر آسمان یاسوج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید